Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szakíthat velem azért a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakíthat velem azért a barátom mert "játék függőnek" tart?

Figyelt kérdés
Én nem érzem magam annak, főleg mert ha valamivel épp játszok azzal ő is. De egyik nap csúnyán elvertem CoD-ban és hát akkor vágta a fejemhez, hogy egy lány ne játszon már ennyit és, hogy már függő lettem... Nem értem mi lehet a baja, eddig még sose volt ezzel semmi gond... 17/L

2016. júl. 6. 19:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
83%
Az a baja, hogy egy noob, és ezt ezzel próbálja eltakargatni, hogy téged fikáz..xd Komolyan mondom ilyen noobokkal ne is járj inkább, keress valami profibbat;D Máskor is hajlamos a gyengeségeit úgy takarni, hogy másokat fikáz?:D Alapjáraton minden fikázás ebből indul ki..
2016. júl. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem fog veled szakítani azért, mert ő a faszlow, nem te:)
2016. júl. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Már máskor is előfordúlt, hogy legyőztem de így még sose reagált. És akkor nem is "fikázott" le. :D
2016. júl. 6. 19:18
 4/16 anonim ***** válasza:
Melyik CoD?:DD
2016. júl. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
bo3
2016. júl. 6. 19:19
 6/16 A kérdező kommentje:
#2 Hát én nem vagyok benne olyan biztos ez az eset 5 napja történt azóta hozzám se szól... :D Ennyi ideig csak nem durcizik.
2016. júl. 6. 19:21
 7/16 anonim ***** válasza:
ha ot akar hagyni ott hagyjhat magyarázat nélkül is xD
2016. júl. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%

Kisanyám én tudok lőni és hamarosan a global elite is megvan ;)

17F

2016. júl. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj azzal, ha valaki szeret játszani. Elég addiktív dolog, simán behúz.

De van egy olyan sejtésem, hogy ez csak kifogás.

2016. júl. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
8-as: ez nem ez a játék:D Meg tudjuk, itt mindenki nagy farkú global.
2016. júl. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!