Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hülye ötlet? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye ötlet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe nagyon szerelmes vagyok már évek óta csak nem mertem neki még bevallani. Egy eve mondja hogy tetszem neki de kozben volt barátnője. Mindegy is ez annyira most nem lényeges. Szerelmet vallott nekem 1 hónapja és úgy tudom hogy a barátainak is mondta hogy tetszem neki. De azóta semmit nem lépett. Ma kaptam egy gyönyörű táskát és arra gondoltam hogy ha kérdezi mit csinálok akkor azt mondom hogy a szerelmem nézem és ha féltékenykedni fog akor tényleg tetcsem neki de persze utána megmondanám hogy én a táskáról beszéltem. Szerintetek hülyeség?

2017. aug. 7. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Egy heccnek mindenképp jó.
2017. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Majd rájössz, hogy az ilyen romantikus-vígjátékos beszólások csak a filmekben jönnek be. :D
2017. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Elég gyerekesen hangzik, de az írásodból látszik, hogy nem lehetsz idősebb 16nál.
2017. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó :D Csak inkább úgy mondd hogy ölelgeted, az provokatívabb, de utána küldj róla mindenképpen képet, nehogy félre értse és szarul essen neki
2017. aug. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mások gyerekesnek tartják, de szerintem nagyon jó ötlet! :D
2017. aug. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%

Nem lenne egyszerűbb megbeszélni egy találkozót és szìnt vallani?

Ja várj nem.

Játsszadozzatok csak, az úgy is jobb.

2017. aug. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!