Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hülye ötlet? Ha...

Szerintetek hülye ötlet? Ha nem mi lenne a teendő?

Figyelt kérdés

Nos.

A legelején kezdem.

Elhatároztam, hogy el fogok járni edző terembe/Fitness Club-ba( ki hogy hívja ), mivel már rengeteg sportot ki próbáltam.. nem igazán jöttek be. Ehhez kapcsolódik az első kérdésem. Mit gondoltok egy 14 éves fiúnak ez még totálisan nagy hülyeség?

Továbbá:

Szerintetek égő egy 14 éves fiúnak egyedül mennie? Keressek valakit aki jönne velem? Ez meg a +, hogy kit???

Sose voltam az aki odament és mondta hogy gyere má ember menjünk el futni mert majd kicsattanok öcsém. Most ha ezt tennem valószínűleg nagyot nevetne a legtöbb ember és megkérdezné: na akkor mit is akarsz, csak most komolyan?


Szerintetek?


2017. júl. 10. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát 14 évesen én még nem küldenélek be a sok vas közé, de igazából csinálhatod, nem árthatsz magadnak, csak az egót hagyd kint:D
2017. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem keress inkább olyan termet, ahol van krossfit vagy trx, ezekre járnak fiúk. Ott biztos találsz olyan edzőt, aki bevezet a testépítés világába.


Nekem fura, ha egy 14 éves fiú gyúr :) de ne befolyásoljon - ez az én véleményem.

2017. júl. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!