Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Miután szerelmesek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miután szerelmesek lettetek, továbbra is nézegettek más lányokat (élőben és neten)? Álmodoztok másokról?

Figyelt kérdés
Én lány vagyok, és ma pár fiú osztalytarsam felvilágosított, hogy "ez így megy". Nem értettem velük egyet, de kíváncsi vagyok mások véleményére/tapasztalataira is

2017. aug. 7. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
A fiúk/férfiak csak ilyenek, legalábbis akiket ismerek biztos, hogy megnézik a lányokat, ha barátnőjük van akkor is(persze kevésbé feltűnően). Álmodozni én egy utcán megpillantott csajról nem szoktam, de lehet, hogy más igen.
2017. aug. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenkinél változik. Sokat számít hogy mit jelent a "szerelem",hisz sokan a puszta vonzalamt annak tudják. Én voltam igazán szerelmes,nagyon régen. Akkor csak ő létezett és csak őt akartam. Személy szerint én megnézek más lányokat,beszélgetek más lányokkal, de nem csalom meg a párom s nem fantáziálok arról hogy milyen lenne mással. Ha ez állna fenn,nem szeretném igazán a páromat.
2017. aug. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez személyiség-függő. Van, aki meg fogja nézni a többi csajt, van, aki kevésbé, vagy gyakorlatilag soha. Egy a lényeg: ha ilyen lesz, ne legyél féltékeny azonnal, mert hülyeség.
2017. aug. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, ez van.
2017. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!