Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmesek vagyunk egymásba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmesek vagyunk egymásba de van egy kis gikszer. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm megkérdezte tetszik e az egyik kolis társam egyben osztálytársam is én igent mondtam, megkérdeztem hogy miért kérdezte és azt mondta azért mert a srác mondta hogy ő szerelmes belém és szerinte jól mutatnánk eggyütt. Az a helyzet hogy koliban egy csomo helyre ketten szoktunk menni, mert négyen 2 fiu legjobb barátok, 2 lány legjobb barátnők; régóta ismerjük egymást és a négyes másik fele már eggyütt van és amikor ők elmennek akkor mi is elszoktunk menni valahova. Amikor rá vettem magam hogy elmondom neki (odáig jutottam hogy:figyelj már egy ideje el akartam mondani)a konyhába valaki leejtett egy tányért ezért kirohant és onnantól nem akart velem kettesben maradni a szobában😢.

A legjobb barátja megkérdezte tőle miután elpanaszoltam neki hogy miért nem akarja hogy elmondjam azt mondta neki"a szüleim is később jöttek össze és emiatt"(senki sem értette ezzel mire gondolt).

Mit tegyek? Következő tanévben próbáljak vele sokat beszélgetni és akkor talán ő is bevellja és egypár lehetünk?

13L



#szerelem #gikszer
2017. júl. 30. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Hagyd, legyél ott mellette, fontos vagy neki, de még nem akar kapcsolatot. Nem akarja hogy beleessetek ebbe a "túl korán/fiatalon jöttünk össze, és később megbántuk, mert nem voltunk elég érettek erre" dologba.
2017. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!