Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj ennyire? (Többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztáytársamba már évek óta, de nem merem neki elmondani. A nyáron elég közel kerültünk egymáshoz barátilag. Elvitt moziba. Minden nap beszélünk. Viccből szerelmet vallott. Nagyon fáj hogy soha nem leszünk együtt. Ő csak barátként tekint rám. Rettegek mikor lesz barátnője. Mit csináljak hogyan felejtsem el? 16/l

2017. aug. 8. 16:56
 1/4 anonim válasza:
100%
Szerintem hÍvd el valahova,és mond el neki..lehet hogy úgy jobb lesz :) hajrá ;)
2017. aug. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akit el akarsz felejteni:

-ahhoz nem kerülsz közel

- nem mész vele moziba

- nem beszélsz vele (minden nap)


Szóval ezt jól elcseszted.....


Elfelejteni nem fogod, mert osztálytársad, de kerülni viszont tudod.

2017. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Azt hittem, hogy azért visz el moziba, mert érez irántam valamit, de semmit nem lép.
2017. aug. 8. 21:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ő is bátortalan!

Én, amikor bontogattam srácként szárnyaimat, pont így viselkedtem, aztán meg bántam, hogy akkor miért nem csókoltam meg pl. azt a lányt,tényleg minden más lenne ma.:)


Szerintem is hozd témába valahogy a dolgot, nem kell nagy szerelmet vallani, de azt elmondhatod, hogy néha többnek érzed ezt a barátságot és ő is? Ha aszondja igen, akkor pl. mondd neki, hogy akkor majd hívjon el megint moziba ha úgy gondolja :D

Nem kell félni.

2017. aug. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!