Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de szerintem túl gyorsan halad?

Figyelt kérdés

Megismertem egy lányt kb 2 hete, tetszik meg minden. A múlt héti bulin meg is csókolt,és mivel mindketten részegel voltunk smároltunk kb 2 óra hosszát. Azt gondoltam csak azért csinálja mert részeg, de azóta olyanokról beszél hogy "már alig várom hogy járjunk" meg "te vagy életem szerelme" stb stb. Engem egy kicdit megijeszt hogy a kapcsolatunk a tudtom nélkül ennyit előrehaladt, meg hogy ennyire gyorsan akar haladni. Az meg még csak extra hogy én külföldön élek, szóval távkapcsolat lenne, valamint én 16 éves vagyok, ő meg még csak most lesz 14.Kissé gyerekes. 

Valami ötlet hogy mit mondjak neki ?



2017. aug. 8. 22:04
 1/10 anonim válasza:

Attól függ mit szeretnél 😄

Ha megmondod, hogy ez neked gyors azzal biztos, hogy megbántod!

Ezt lányként mondom 😂

Amugy pedig távkapcsolatot kezdeni nem érdemes... :/

2017. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Szia kedves kérdező !!! 😇

Szerintem próbáld meg beszélni ezt az egészett vele.

Ha értelmes meg minden akkor meg érti...!

2017. aug. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Légy vele őszinte, különben rádtapad mint egy matrica. Egyébként szerintem is gyors ez, a lány valószínűleg annak örül hogy van egy idősebb barátja, mert most ez a "menő". Én csak annyit mondanék, hogy volt egy fiú aki egy hét után szerelmet vallott stb... nem tudtam magamról levakarni mivel belementem a dologba, egy későbbi fiú már az első randin megtette ezt és akkor már képes voltam nemet mondani. Nagyon jó döntés volt.
2017. aug. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod a gyerekességből nem lehet olyan könnye kinöni. Lehet h ez neki a megszokott. Plusz 13 évesen részeg? Mi a...... én 16 vagyok és még életembe nem rugtam be szóval azal se tudtok jönni h ez a mai világ.
2017. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mádár0218 ***** válasza:
AZ hogy össze akar veled jönni nem baj és nem hiszem hogy gyors lenne azután miután összejönnétek számítana a gyors haladás főleg úgy hogy csak most még 13, persze ha összejkötték és előtte csináltok dolgokat az is gyors ne érts félre de a lényeget szerintem érted
2017. aug. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úgydöntöttem kedvesen visszautasítom, de hogyan?
2017. aug. 8. 22:25
 7/10 A kérdező kommentje:
Úgy hogy ne bántsam meg?Létezik egyáltalán ilyen módszer?😑
2017. aug. 8. 22:30
 8/10 Mádár0218 ***** válasza:
Nem hiszem, főleg mivel gyerek nehéz felfognia
2017. aug. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 évesen részeg?! Hova halad ez a világ...
2017. aug. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki,hogy túl gyors;ha nem érti meg, akkor még gyerek egy kapcsolathoz.

Énszerintem inkább a barátnők előtt villódzni kellesz neki, azért bizonygatja ennyire, hogy szeret, meg nyomul ennyire.

Szóval, hogy ki ne közösítsék, ki ne nézzék maguk közül az osztálytársai, hogy neki még nem volt barátja, lehet, hogy az osztálytársai közül se soknak, de nem akar "az utolsók között kullogni ", "mert az milyen ciki már". Kijelenteni meg, hogy jár valakivel, olyan nagyos-menős dolog. Nagyon kis fiatalka lány egy kapcsolathoz , énszerintem. Annyira brutál, hogy így siettetni akarja, mintha nem is értékelne egy kapcsolatot igazán magáért a kapcsolatért, meg mintha téged se értékelne; szerintem fel se fogja, ez mit jelent, azért akar ennyire gyorsan belemenni. Nem érti egy kapcsolat jelentőségét. Szerintem tényleg inkább csak villogni kezdesz neki; mert egy kicsi lánynak meg főleg gyors kéne legyen ez a tempó, de ő rohanni akar , meg elsietni. Ez is mutatja,mennyire gyerekes; sőt nemhogy gyerekes , hanem egész egyszerűen gyerek még. Szerintem egyelőre ne nagyon várj tőle komoly párkapcsolatot. Még nem nőtt be a feje lágya. De egy ennyi időstől nem is várható el.

2017. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!