Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves lány vagyok és tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves lány vagyok és tetszik egy fiu aki 14-15 közötti! SEGÍTSETEK. Hogyan elegyedjek vele szóba és nem vagyok ehez fiatal ő meg idős hozzám?

Figyelt kérdés
Szóval ő a Duna másik oldalán lakik. Ahol nyáron besegítek az a hely is azon az oldalon van.De nem merek vele beszelni,nem tudom ,hogy miért.Szinte mindennap látom őt és egy csomószor lejön az apjával strandolni viszont egyedül nem szokott. NEM egy suliba járunk. Már adtam neki egy fagyit. Kérlek segítsetek ,hogy hogyan elegyedjek vele szóba

2017. aug. 6. 01:00
 1/4 anonim válasza:
68%
B*szki ne legy mar ennyire gyava menj oda es kezdj vele beszelgetni...
2017. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és facebookon bejelöltem nagyon gáz? Mert szinte nem is ismer csak max látásból és egyik nap nagyon nézett
2017. aug. 6. 08:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Ne irjak inkább rá mesengeren??
2017. aug. 6. 09:48
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Hàt ugy lehet legyōzni ezt a fajta félénkséget ha kitalàlsz valamit amivel könnyedén szóba elegyedhetsz vele

Ezt neked kell kitalàlnod de ha nem megy írj rà messengeren csak nehogy az legyen hogy talàlkoztok és nemtudsz beszélni

Ha van még kérdésen nyugodtan írj ràm vagy ha kicsit érthetetlenūl fogalmaztam

2017. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!