Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Még sosem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Még sosem éreztem ilyet.

Figyelt kérdés
voltunk külföldön a testvériskolánknál kirándulni. Estére kimenőt kaptunk, és mikor kiléptünk a barátnőimmel a koliból megpillantottam egy srácot aki a fogadókkal volt. Beszélgettünk , és szóba jött hogy egyszer felutazik és elmegyünk valamerre így csapatosan. Elmesélte hogy szerelmes az egyik fogadó lányukba volt is köztül valami de többször is kikosarazta, és ő összetört. Azt hittem akkor, hogy csajozós, de valamiért annyira megfogott. Miután hazaértünk a kirándulásból ő rám írt, de ez megszakadt. Aztán nagy néha beszélgetünk, de olyankor sem felszínesen. Ennek lassacskán 2 éve én pedig nem tudom őt feledni. A legutóbb majdnem találkoztunk de neki máshova kellett utaznia. Néha elönt a tipik egyszer élünk érzés, és most huu elmondom neki, de nyilván bátorság 0 . Nem tudom okos dolog lenne e elmondani. Tudom hogy netes beszélgetésből nem lehet kiismerni az embert, de még ott is átjön hogy milyen rendes fiú. Ilyen még sosem történt velem. 17/L
2017. aug. 10. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el ujra beszélgetni vele

ha akar valamit, tesz érte hogy sikerüljön a tali

2017. aug. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is írj rá, aztán ha nem jön össze, akkor sem lesz ciki, mert úgyse találkoztok, viszont lehet, hogy kialakul valami, akkor meg megoldjátok a találkozót :)
2017. aug. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintetek az nem rossz hogy én keresem őt lány létemre? Legutóbb ő nem írt vissza, és azóta szakadt meg. Mindig a fejemben motoszkál, hogyha érdekelném akkor írna.
2017. aug. 10. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nem veszíthetsz vele semmit, ha most se ír vissza, hagyd, de ha nem írsz rá, sosem tudhatod meg, mi lett volna ha. Én is jártam hasonló módon és kiderült, hogy egy félreértés miatt szakadt meg a kapcsolat, azóta minden rendben, szóval próba szerencse :)
2017. aug. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!