Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Melyik az a kor, ahol az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik az a kor, ahol az ember nem különbözteti meg a szerelmet a szexualitástól?

Figyelt kérdés
Gondolom mindenkinek más, viszon nagytöbbségben hány éves korban történik ez?

2017. aug. 10. 21:27
 1/5 Laylah ***** válasza:
100%

12-17 fiúknál általánosságban, lányoknál 12-16.

Ilyenkor mindenkiről, akihez vonzódnak szexuálisan (tetszik nekik), azt hiszik, hogy szerelmesek. Nagyon kevés kivétel van, mikor tényleg szerelemről van szó.

2017. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, viszont most példának magamat hozom fel, hogy, hogyan értettem a kérdést.=)

Szóval én szerelmes már valószínűleg tudnék lenni,(egyébként nem akarok) de nem tudom elképzelni, hogy olyannal legyek együtt(szexeljek), akibe szerelmes vagyok.

Ez mikor fog változni?

15/L

(Tudom fiatal vagyok, csak érdekel.)

2017. aug. 10. 21:53
 3/5 Laylah ***** válasza:

Ez teljesen természetes, én is hasonlóan voltam. :) 18. szülinapom után 2 nappal voltam együtt először az akkori pasimmal, szóval nem siettem el, de nem is bántam meg, hogy nem történt meg korábban, mással. Majd jönni fog magától az érzés, apránként, először olyasmi aprósággal, hogy pl. de szeretnéd végigsimogatni a hasát/hátát/akármijét, majd fokozatosan kialakul, hogy te is szeretnéd, hogy felfedezze a te tested, mint ahogy te az övét, míg eljuttok odáig, hogy ilyen módon örömet is szeretnétek okozni a másiknak és persze magatoknak. Addig is érdemes felfedezni a saját tested, hogy tudd, mi a jó neked, mi kellemes és mi nem, ezzel némi előnyt szerzel magadnak, nem a másik előtt kell majd először tapasztalnod ezeket az érzéseket.

Mindenki másképp fejlődik, máskor kezd megérni erre, de szerintem 15 évesen nem vagy lemaradva semmiről. :) Először a szerelem érzelmi oldalát kellene megtapasztalni, abból a maga idejében el lehet jutni a szexig is, tehát ráérsz ezen akkor aggódni, ha van már fiúd, szerelmesnek is érzed magad, de még egy év után sem érzed úgy, hogy készen lennél rá. A félsz mindig benned lesz, amíg szűz vagy, aztán rájössz, hogy teljesen felesleges volt félni tőle, de ez már a jövő zenéje. :)

Remélem, tudtam valamelyest segíteni. :)

2017. aug. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, tényleg sokat segítettél! :))))

Igazából most azt érzem, hogy nem lenne baj, ha nem változna...':D

2017. aug. 11. 00:39
 5/5 Laylah ***** válasza:
Tudom :) ilyenkor még elképzelhetetlen szinte, hogy valamikor is akár heti rendszerességgel is megtörténjen, mert nem kívánod egyáltalán. :)
2017. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!