Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szeretnék már valakit viszont...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék már valakit viszont eddig az volt a tapasztalatom, hogy ha valamire nagyon rágörcsöl az ember akkor az nem fog sikerülni. Nektek mi a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Meg nagyon sok mindenkitől azt hallom, hogy akkor találtak meg a párjukat amikor nem keresték. De mivel már hiányolom, (meg anyám is elkezdi emlegetni, hogy kellene legyen barátom, persze burkoltan) nem nagyon tudok nem foglalkozni vele.
2017. júl. 31. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazad van én is ebbe a helyzetbe vagyok . Nem szabad a méheket felidegesíteni mert tudjuk hogy mi lesz a vége. A görcsölésnél is ugyanez van. Amit akarunk azt nem kapjuk meg csak úgy gyorsan. Ennyi.
2017. júl. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egy cipúbe járunk
2017. júl. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

gondolom rádírtak vagy 20-an:DDD

hát nemtudom,próbálok én se nagyon rágörcsölni,de csak félig meddig sikerül.hiányzik már az érzés,hogy valaki szeret(ez jó b zis volt xd)

érettségi miatt idén nem nagyon járt az agyam a témán egyébként,és teljesen véletlen majdnem lett valakim.de aztán az átb szott,úgyhogy azóta ismét itthon ülök egyedül és várom a csodát xd

2017. júl. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor jön amikor nem számítasz rá.

Vagyis az én esetembe bevált.

Egy baráti társasáhommal mentem bulizni de előtte való nap megfogadtam, hogy csak velük leszek egész este és jól érzem magam.

Ennek ellenére megtortént életem első csókja (a fiú azóta a barátom lett)

17/l

2017. júl. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!