Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek bejöttem ennek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejöttem ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés
Volt egy srác, aki egy rövidebb szemezés után random elkezdett nekem köszönni. Szóval köszönőviszonyba kerültünk. Az már azért több, mint a semmi.Még annak az évnek a májusában oda is jött hozzám, hogy neki rémlik, hogy mi már mintha találkoztunk volna valahol. Főleg,hogy az első köszönés meg a leszólítás között 2 hét telt el, és úgy jön oda hozzám, mintha már nem igazán emlékezne, de közben mégis. Bolondnak nézett vagy fel akart szedni? AZtán utóbb, mikor bementem a terembe, éreztem, hogy valaki néz, oldalra néztem, hát a srác volt az. Utána még hátra is néztem, hoygy úgy tűnjön neki, hogy nem rá akartam nézni célirányosan,és akkor láttam, hogy ő is elnéz ugyanoda,ahova én. Utána ezen valahogy elvigyorodtam, mintha le akart volna utánozni, ránéztem, és ő is mosolygott, és megint köszönt egyet.
2017. aug. 12. 11:53
 1/2 anonim ***** válasza:
egyértelmű, nem?
2017. aug. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 StayAwake...Forever ***** válasza:
A telefonok elnyelték a tinik felfogását látszik, na meg az internet.
2017. aug. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!