Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha elmondanám egy introvertált...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elmondanám egy introvertált fiúnak hogy nekem tetszik akkor visszahúzódna?

Figyelt kérdés

Nem sokat beszélgetünk mostanság mert nem ér rá...

Viszont ha megmondom akkor attól félek hogy elrontom és utána csak kellemetlen lesz az egész...

Találkozni nem találkoztam még vele...



2017. aug. 3. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól is függ, hogy mióta ismered, illetve milyen a kapcsolatotok. Ha bíztok egymásban, és sok dolgon mentetek már együtt keresztül, akkor kisebb az esélye annak, hogy bezárkózzon. Ha mindez nincs meg, akkor szinte biztos lehetsz abban, hogy rosszul fogja érinteni. Végig magamból indultam ki, mivel én is introvertált vagyok, csak lány.
2017. aug. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem sokat beszélünk és nem vagyunk olyan jó viszonyban...

Viszont megkérdeztem hogy érdeklem-e ő mondta hogy elvan velem.

2017. aug. 3. 18:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
2017. aug. 3. 18:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Saját magamból kiindulva (Szégyenlős/introvertált 20/F) Szerintem ha nem is mutatja de nagyon örülne legbelül,hogy tetszel neki,sőt szerintem annyira örülne hogy össze is jönnétek :) Csak ne siesd nagyon el, de mond el neki őszintén nyugodtan :)
2017. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha úgy veszed észre, hogy kedvel téged, akkor nem lehet baj. De lehet hogy még érdemes beszélgetni vele, hogy úgymond megszokjon.
2017. aug. 4. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan a kérdésedre válaszolva ne mond el neki, mert meg van rá az esély, hogy visszahúzódik. Az 5ösnek igaza van, szépen lassan közeledj hozzá és akkor se vágd neki, hogy amúgy tetszel, mert ha még kölcsönös is lekoptathat. Aztán hiába fogja bánni, hogy ezt tette, nem fog kezdeményezni, téged meg ugye lepattintottak szóval te sem fogsz bepróbálkozni mégegyszer, és el lesz felejtve a dolog. Lassú tempóba közeledj felé és puhatolózz. Sok sikert :)
2017. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

az introvertáltság csak egy személyiségjegy a sok közül, de nem jellemez összességében és átfogóan valakit és pláne nem teszi egyértelművé, hogy hogyan reagál egy adott helyzetben. az introvertáltság csak annyit jelent, hogy BIZONYOS HELYZETEKBEN inkább a nyugalmat, szűkebb társaságot, vagy egyenesen magányt választja. csendesen, magányosan töltődik inkább és kevésbé élvezi, erőfeszítést jelent neki a nagyobb társaság. ettől még nagyon sok nagyvilági életet élő híresség és világsztár is van, aki introvertált, csak ők máshogyan kezelnek adott élethelyzeteket, többek közt megtanultak együttélni és boldogulni az introvertáltságukkal és tudják, hogy az extrovertált világban hogyan álljanak helyt.


attól, hogy ez a srác introvertált, még ugyanúgy lehet, hogy vágyik a társaságra, akár kapcsolatra is, lehet, hogy pont veled, csak nem tudja/akarja kimutatni. a tini kategória sejteti, hogy még ő is fiatal és valószínűleg neki sincs túl sok élettapasztalata vele, hogy a saját introvertáltságát hogyan kell/érdemes kezelnie.


ha visszahúzódik a közeledésedre az éppúgy lehet az introvertáltság miatt, mert nem vágyik semmilyen társaságra, mint azért is lehet, ha csak a te társaságodra nem vágyik annyira. ha azt mondja, hogy el van veled, az jelentheti azt is, hogy tényleg csak el van veled, de semmi többet nem akar tőled. de ugyanúgy jelentheti azt is, hogy csak nem mer ennél többet felvállalni, mert fogalma sincs, hogy te hogyan reagálnál erre és fél, vagy egyenesen cikinek érzi, ha többet is akarna, pedig akarná. de ugyanúgy lehet, hogy nem is érdekled egyáltalán.

sajnos a másik fejébe nehéz belelátni és közvetett jelekből nagyon nehéz megtudni, hogy mit is gondol, pláne érez valaki. főleg, ha még önmagával sem feltétlenül mer őszinte lenni ezzel kapcsolatban. éppen ezért érdemes minél többet és minél mélyebben, tartalmasabban beszélgetni a másikkal, mert a gondolatait, érzéseit csak így tudod megismerni. ne erőltesd, hogy csak az érzésekről, pláne egymás iránti érzésekről beszéljetek, de nem árt néha ilyenekről is beszéni. Minél több időt töltötök együtt, minél több közös élményetek van, annál könnyebben kialakul köztetek érzelmi kötelék és annál nagyobb az esélye, hogy ő is hasonlóan érez irántad.


Ha még nem találkoztatok, akkor érdemes lenne találkoznotok, mert a neten nem ugyanolyan egyik ember sem, mint élőben és az érzések sem ugyanúgy alakulnak ki. Még ha nálad igen, nála egyáltalán nem biztos - de az is könnyen lehet, hogy nálad is elmúlik minden, ha személyesen találkoztok. Töltsetek minél több időt együtt személyesen is, beszélgessetek, sétáljatok, sportoljatok, bulizzatok, csináljatok akármit. Személyesen a vonzalom kis könnyebben kialakul, ha nem csak betűket, vagy legfeljenn képeket lát belőled, hanem élőben látja a szemed, hajad, tested, érzi az illatod, meg tudjátok egymást érinteni, ölelni, ezek rendkívül fontos dolgok a vonzalom kialakulásában és fennmaradásában és minél több időt töltötök együtt annál kevésbé fog majd elhúzódni, ha te előállsz vele, hogy többet is érzel iránta barátságnál.

2017. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!