Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha tulajdonkeppen ugy viselked...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tulajdonkeppen ugy viselkedunk mimt egy par, de nincs kimondva hogy egyuttvagyunk, akkor miert valtozik meg egyik naprol a masikra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a helyzet hogy van egy srac akivel egy honapja talalkozgatunk es az utolso nehany talin mar kezenfogva setaltunk es bucsuzaskor tobbszor csokoloztunk, olelkeztunk. Eddig minden okes volt, irta hogy hianyzom neki mikor sokaig nem voltam itthon es hogy alig birja ki amig ujra lathat, meg hogy jelenleg en vagyok neki a legfontosabb lany. De az utobbi egy hetbe nemtudtunk talalkozni sem es azota flegma lett, nem ugy ir mint azelott, nem kapok tole bokokat, sziveket semmi:/ Szoval velemenyek, tanacsok johetnek hogy szerintetek ez miert van.:)

2017. aug. 14. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert ő lépett feléd te meg nem.

És lehet feltűnt az életébe egy másik lány.

2017. aug. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De pont ezaz hogy en is ugyanezeket amiket o lepett megtettem enis tehat nem ertem mi lehet... pl. folyton mondtam a mult heten is hogy jo lenne talizni mert hianyzik ,de o nem ert ra mert rokonai itt nyaralnak naluk:/

Nah latod ez hogy talalt masik lanyt ez nekem is megfordult a fejembe

2017. aug. 14. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!