Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most tulajdonkeppen mi van?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tulajdonkeppen mi van?

Figyelt kérdés
Van egy srac aki kb 1 honapja tetszik.Amikor megismertem akkor meg csak baratsagnak indult az en reszemrol,meg akkor volt is baratom,viszont o mar masnap ramirt facen es elkezdtunk dumalni.Mondta hogy a haverjai kerdeztek tole,hogy miert nem smarolt le,de hogy biztos hogy van baratom szoval nem lett volna tul szerencses.Igen en itt mondtam neki hogy van baratom.Aztan elhivott talalkozni tobbszor is es en elmente mert most mi van ebben.Ugy a 3.talinal ittunk is es megcsokolt.Masnap ramirt facen hogy amugy van e baratom nekem akkor meg volt es igy mondtam neki hogy nemtudom mi van?,mert ez ilyen se veled se nelkules kapcsolat es nem beszeltuk meg a dolgokat.Erre azt valaszolta hogy oke csak tudni akarta hogy mi van. Meg aznap szakitottam a baratommal mert rajottem hogy nekem o kell.Most hetvegen megint taliztunk.Beszelgettunk meg setaltunk,megjegyzem nagyon sok volt a kinos csend mert mindketten zavarban voltunk.Aztan egyszer csak mikor ultunk a padon azt mondta hogy tudja hogy muvel torjuk meg a kinos csendet es megcsokolt :) Aztan kicsit arrebb mentunk es tortent egy s mas(petting).Majd hazamentunk.Nem fogta meg a kezem de csokkal koszont el.Masnap nem beszeltunk a dolgokrol nem jott szoba.Es most nem tudim hogy mi van.Nem tudom hogy mit erezhet hogy csak ki akar hasznalni vagy esetleg szeret vagy hogy mit kene tennem.Varom tanacsaitokat/velemenyeiteket!

2016. nov. 22. 02:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért használna ki? Nem vagy te könnyűvérű. Szeret téged.
2016. nov. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem kérdezd meg ,hogy akkor most mi van mert te szereted
2016. nov. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogy kerdezzem meg? :/ Nem lenne gaz?
2016. nov. 22. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem és sokan értékelik is az őszinteséget
2016. nov. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!