Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok, lassan 17 és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok, lassan 17 és még nem voltam szerelmes, sőt barátom sem volt, fiúkkal sem beszélgetek, még haveri szinten sem. Hogy tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

2017. aug. 14. 23:12
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Ráírsz egy srácra...
2017. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Én is lassan 17 vagyok csak én próbálkoztam de mindig mindenki le rázott :/ 16/f
2017. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Én meg lassan 18 és ugyan ebben a cipőben vagyok :(

17f

2017. aug. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem amit tenni tudsz h ha haverkodni akarsz akkor minden alkalmas pillanatot használj ki h barátkozz. Vagy barátkozz olyanokkal akik jóba vannak velük. Legyél kedves segítőkész stb.

Én majdnem ilyen helyzetben vagyok...kedves vagyok próbálok barátkozni de sanjos nem sok sikerrel. De sose figyeltek rám annyira a fiúk. De szerencsére van egy fiú aki észrevesz és olyannak szeret amilyen vagyok:D

2017. aug. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem kell erőltetni. Ha látsz valakit, osztályodban vagy úton miközben mész a suliba, és szimpatikusnak találod akkor kezdj el barátkozni vele, de direkt ne keresd se a szerelmet,se a barátokat:)
2017. aug. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Stark2000 ***** válasza:

Írjál rá valakire? Menjél el barátnőiddel valami haveri társaságba ismerkedni?


Én 17 vagyok, lassan 18. :D Szerelmes volt már, barátnőm is volt. Ennek ellenére én sem sok lánnyal beszélgetek. Talán.. egyel, baráti szinten (ő is ex barátnőm egyik [volt?] barátnője, de rettenet normális, hetente párszor megkeressük egymás társaságát, nagyon bírom :) ). Tuti, hogy már a képernyő sarkából folyik de hidd el, "semmiről nem maradtál le" . A párkapcsolattal kapcsolatban nekem vegyes érzelmeim vannak. Nagyon sokat számít a te hozzáállásod és a partneredé - illetve a személyisége is, nem érdemes elkapkodni az ismerkedést.

2017. aug. 15. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El kell döntened h a lányok tetszenek vagy a fiúk! :D
2017. aug. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!