Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 1 hónapja beszélgetek, randizg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja beszélgetek, randizgatok valakivel és még nem vagyok belé szerelmes. Normális ez?

Figyelt kérdés

Elmondom mihez mérem a dolgokat. Volt egy srác akivel szintén így 1 hónapig beszélgettem, randizgattam és belé már akkor szerelmes voltam amikor még nem is találkoztunk.


Félek, hogy akkor soha nem fogok beleszeretni a mostani srácba. Ugye tévedek? Ugye elhamarkodott lenne ha már most szerelmes lennék?


Még csak 3x találkoztunk ha ez segít valamit...


2014. jan. 5. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
igen normlais h nem szeretsz bele mindnekibe...es nemertem oszinten szolva h miert olyan nagy baj ez. ez nemis normalis kerdes
2014. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én amikor elkezdek randizgatni valakivel akkor általában pár hét alatt belelkesedek és rajongani kezdek, de ezt én nem veszem magamban szerelemnek, mert általában olyan gyorsan eltűnik a köd ahogyan jött. Utána legalább fél év, de legalábbis hónapok mire igazán azt érzem, hogy beleszerettem a másikba. Az más kérdés, hogy sok kapcsolatom nem tart ki odáig de ez ettől független.
2014. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3 találkozás nem sok, még meg kell ismernetek egymást jobban. Majd akkor eldől hogy szereted-e vagy sem.
2014. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is lelkes vagyok, barátnőm szerint megszállott is.. :D De azt nem érzem, hogy szerelmes lennék. Szerintem érthető, hiszen még alig találkoztunk. Csak akkor nem értem másba hogy tudtam olyan gyorsan beleszeretni.
2014. jan. 5. 16:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Viszont a mostani sráccal sokkal többet beszéltem mint a régi sráccal... :/
2014. jan. 5. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!