Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez normális vagy inkább már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális vagy inkább már beteges?

Figyelt kérdés

Pár éve nagyon megtetszett egy srác, akivel sajnos nem lakunk egy városban,és még ahol lakott is, onnan is elköltözött. Soha nem beszéltünk olyan hosszasan( a körülmények nem engedték meg), de köszönőviszonyban voltunk,és látásból ismertük egymást.És hát azóta én elég fura érzelmeket táplálok iránta. Facebookon naponta nézem a profilját, még azt is, hogy milyen bejegyzéseket lájkol, milyen képeket,oldalakat, ha van,valami új fotó,amin látom,akkor azt is néha lementem. Az Instagramjárt is naponta csekkolom, van,hogy többször vissza-visszatérek,hogy megnézzem 1-1 képét.Ha valami lányt belájkol vagy követ,akkor féltékenység érzése van bennem. Több fiút visszautasítottam már, de ha ő hívna találkozni, akár még Pestig is elmennék.Ő az érzéseimről mit sem tud, szerintem lehet, már el is felejtett. Visszajelölt ugyan Facebookon, de még nem mertem írni neki, és lehet nem is fogok, mert tolakodónak tűnnék a szemében.


17/L


2017. aug. 15. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez már inkább beteges
2017. aug. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mivel ezek publikus adatok, nem beteges, inkább magad b*szod össze lelkileg..
2017. aug. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan írjál rá. Nem fog tolakodónak tűnni, ha úgy fogalmazod meg, és ha ő is érez irántad valami. Bár ahhoz előbb rá kell írnod. :) Meg hát így, ha nem lépsz semmit - ahogy az előttem lévő is mondta - csak magaddal szúrsz ki. Tudod, "néma gyereknek az anyja se érti szavát". :) Egy próbát megér!
2017. aug. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!