Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért akar egy 12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért akar egy 12 éves kislány szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
2017. aug. 5. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert vágyik a boldogságra, a szerelem érzésére, de kicsi még, mondjuk én is az vagyok. 15/L
2017. aug. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem akarat kérdése! A szerelmet nem lehet akarni!

De hiányzik neki egy társ. És ennél több is ....

2017. aug. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert tudni akarja, milyen érzés. Én is voltam ilyen idős, és én is erre vágytam.
2017. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hármas És nálad Honnan jött ez a vágy?
2017. aug. 5. 15:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert kíváncsi. Mert ez egy új dolog neki. Ez a vágy jöhet onnan hogy látja mások mennyire boldogok, de csak úgy a semmiből is, de lehet már elkezdtek dolgozni nála a hormonok, vagy valami.
2017. aug. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
3# vagyok. Mint az előző válaszoló írta, a hormonok miatt, vmint sok idősebb ismerősöm volt, mindenkinek volt vkije, és én is meg akartam ezt tapasztalni.
2017. aug. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!