Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyünk ha a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyünk ha a legjobb barátunk belénk szeret?

Figyelt kérdés

5éve ismerek egy fiút. 9-ben osztálytársak lettünk és 4évig azok is maradtunk. Nagyon jó barátok vagyunk. Tegnap este elmondta hogy már nagyon régóta érez irántam valamit de nem merte elmondani mert van barátom 2éve aki szintén az osztálytársunk +ők ketten jóba vannak.

Nem tudom hogy kezeljem ezt a helyzetet. Ti mit tennétek?


2017. aug. 17. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Finoman mond meg hogy nem ez nem kölcsönös. Viselkedj úgy mint eddig,ne érezresd vele ha haragszol vagy valami.
2017. aug. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló volt, csak nálam a csaj úgymond szingli életmódot fojtat, még azóta is az :o
2017. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Tedd friendzone-ba.
2017. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tegnap este találkoztunk és lefekudtunk egymassal. Mostmar tenyleg minden a fejetetejere allt.
2017. aug. 23. 15:44
 5/6 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Szereted?
2017. aug. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Annyira zavaros minden. Nem merem elhagyni érte a barátomat. De akarom őt nagyon. Nem tudom mit tehetnék
2017. aug. 24. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!