Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges lenne kivitelezni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges lenne kivitelezni? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
A történet az, hogy volt egy barátnőm és ugye nem úgy alakultak a dolgok, szóval nem szerettem, a kapcsolat vége fele megismertem egy kedves ismerősömön keresztül egy lányt akibe abszolút belezúgtam valami hihetetlenül, csak a probléma az, hogy ez a lány Pesten lakik és egyszerűen nem tudok ezzel mit csinálni mert azért viszonylag távol van Pest és mindig utazgatni, meg aztán még nem is biztos, hogy ő is így érzi. Csak egyszerűen hihetetlenül pangok és muszáj vele beszélnem akár csak messengeren, hogy kínozzam magam de magam se tudom, hogy hogy lehetne ezt a kapcsolatot kivitelezni. Azon is gondolkoztam már, hogy ezt azért kapom, mert megbántottam a volt barátnőmet, egyszerűen csak próbálok neki valami okot tulajdonítani, hogy most ez lett a sorsom.
2017. aug. 17. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, de fingtam.
2017. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
én meg már nem bírom visszatartani... úgyhogy megyek szarni, pedig nincs kedvem.. :S :D
2017. aug. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk találkozzatok.

De bocs, ha félreértettem, vesszők nélkül borzalmas és érthetetlen amit írtál. Azt javaslom tanulj meg írni, mert ha távol vagytok egymástól , és csak írni tudtok, hamar el fog így hagyni a csaj, mert nem érti mit akarsz. :D

2017. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!