Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy fiút, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy fiút, de valószínű örökre búcsút kellett mondanunk ( részletesebben lent). Mintha egy világ dőlt volna össze bennem. Hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
Szóval még tavaly fesztiválon megismertem egy spanyol fiút (Ő 21 én 18) és tavaly óta rendszeresen beszéltünk, és idén is jött a Szigetre, de minden napot együtt töltöttünk szigeten kívűl, együtt aludtunk és tényleg,mintha csak álmodnám az egészet. Lelkileg is nagyon közel kerültünk egymáshoz. Mikor első nap találkoztunk mondta,hogy már nem valószínű,hogy az elkövetkezendő években jönni fog, ezért ki akartam használni minden együtt töltött percet,de utolsó este tudatosult ez bennem, és még fel se fogtam,hogy lehet többet nem látom teljesen, de azóta csak sírok és rá gondolok!! Azzal nyugtatom magam,hogy,ha Isten is úgy akarja még találkozunk ,de ez kevés

2017. aug. 18. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
Igen,aludtatok,hát persze
2017. aug. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idővel túl leszel rajta. A szerelmi bánat már csak olyan ,hogy úgy érzi az ember ,hogy egy világ dőlt össze benne ,és csak a másikra tud gondolni és ezt sose fog elmúlni . Mert valóban egy nagyon intenzív érzés. Eleinte csiga sebességgel fog javulni a dolog ,de hidd el eltelik pár hónap ,és elkezded majd jobban érezni magad.
2017. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen aludtunk. Képzeld, ahhoz nem kell szexelni (sőtt ettől sokkal másabb,mint mással) hogy közel kerüljünk egymáshoz lelkileg.
2017. aug. 18. 13:21
 4/5 anonim ***** válasza:
De rossz lehet
2017. szept. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gondolom azért év közben is tartottátok valahogy a kapcsolatot Facebook/email/telefon...

Szóval miért kellene örökre elszakadnod tőle? Amúgy is attól hogy azt mondta valószínű nem jön még lehet hogy mégis. És nem csak Szigetre jöhet, meg akár Te is elmehetsz hozzá, azért Spanyolországba nem egy vagyon az utazás. Minden csak kommunikáció kérdése, beszeljétek meg.

2018. okt. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!