Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy beteljesedjen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy beteljesedjen ez a szerelem, vagy örökké le kell mondjak róla? .

Figyelt kérdés

Van egy tanárom (F), aki nem sokkal idősebb nálam, s szörnyű bevallani, de szerelmes vagyok belé... Nem 10 éves kisgyerek fellángolása ez, hanem 16 éves vagyok, s tényleg szeretem - annyira, hogy mikor próbálkoztam, sem tudtam kapcsolatot kialakítani korom beli fiúkkal. A másik oldalon meg ott van az, hogy rengeteg olyan visszajelzést kapok a tanáromtól, hogy kölcsönös a vonzalom, de mindig elbizonytalanodok, hogy vajon csak vizionálom-e az egészet, vagy tényleg érezhet valamit... Külső vélemények alapján is lehet valami kölcsönös. De tudom, hogy sosem lépne, mert "veszélyes". Így viszont én kételyek között tipródom.

Van valakinek bármilyen - akár pozitív, akár negatív kimenetelű, de nyilván a + segítene többet - története a tanár-diák szerelem beteljesüléséről?

Légyszi ne oltsatok szét, így is elég vacakul vagyok, rosszul érzem magam a bőrömben. :/

A segítő válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 18. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora egy kib*szott mázlista... Nekem is lehetne ilyen diáklányom :D
2017. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Tisztára mint a Hazug csajok társaságába Ezra Fitz, meg Aria :DDD
2017. aug. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

16 évesen is csak egy gyerek vagy

Tök mindegy, tanár e vagy sem, de te egy gyerek vagy ő meg felnőtt. Mit tudnál neki nyújtani? Szexen kívül (ami szintén nem neked való és főleg nem egy idősebb pasival)semmit. Ebbe gondolj bele

2017. aug. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# - ezt tanárként írod? :D

2# - PLL 

3# - nem sokkal idősebb, nincs 10 év köztünk. Valamint szerintem ebben a kor nem nagy tényező, mert az érzelmi intelligencia kortól független. De lehet van valami abban, amit mondasz.... miért is kezdene velem valamit, amikor ott a sok szexuálisan érettebb felnőtt nő :(

2017. aug. 18. 16:59
 5/6 A kérdező kommentje:
2# - egyébként örülnék, ha Ezra és Aria kimenetelű lenne a történetem :) :/
2017. aug. 18. 17:07
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

A kapcsolathoz kevés az érzelmi intelligencia, de neki akkor is magasabb,mert van élettapasztalata.

Ne haragudj de felejtsd el. Ő egy élettapasztalattal,szellemi érettséggel, magasabbszintű igényekkel, más szükségletekkel, rendelkező felnőtt férfi,akinek az ideális nőképe sem lehet egy tanuló kislány, mert azzal nem tudna mit kezdeni. Semmiképp nem vagytok egyenrangúak.

A felnőtt élet még nem neked való.

2017. aug. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!