Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátnőm álítólag megcsalt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm álítólag megcsalt, nem is egyszer de nem bizonyítja semmivel, hogy nincs így. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva napok óta nem alszok emiatt.

Nagyon szerelmes voltam bele de már nem tudom mit érezzek vagy higyjek.


Semmit nem mond el, hiába faggatom.

Megbízom benne mert rendes lánynak tudom de akkor megmondaná nem igaz?


Legalább megirna annyit h:

NEm!😔


2017. aug. 19. 19:14
 1/5 anonim válasza:
44%
Szia szerintem kezdj el nyomozni,kémkedni de NE vidd tulzásba!!!Kérdezősködj próbáld őt kellemetlen,szorult helyzetbe hozni...Próbálj a pasiddal,barátnőddel egy kicsit többet lenni talán így is rájössz valamire...Sok szerencsét!
2017. aug. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Semmire nem jöttem rá csak haver írt 2 perce annyit h látta 2 gyerekkel vmi banzáj körül🤐😯

Most ez mi akkor?

2017. aug. 19. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Az már megcsalás ha mással látják? Vagy éppen közösültek, mikor haverod rájuk akadt?
2017. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nos, azért ok nélkül nem mondják azt, hogy megcsalt téged. Főleg, hogy TÖBBSZÖR is mondták neked, hogy megcsalt. Aki mondta neked, kérdezd meg, hogy miért álítja ezt. Abból már le tudod szűrni, hogy mi a helyzet. Egyszerű.
2017. aug. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A megcsalás egy kényes dolog, de egy találkozás még semmi. Csók és annál feljebb már megcsalás.
2017. aug. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!