Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hol találok egy normális...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok egy normális lányt? Nincsnek nagy igényeim egy 16-18 éves kedves aranyos sportos lányt keresek én 17 vagyok sokat sportolok és sokat edzek ki nézet el álitolag nincs gond 185cm. Csak nincsnek normális lány

Figyelt kérdés
Kapcsolat. Kèrdès .randi

2016. jún. 3. 07:00
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
A helyesírásoddal annál inkább van gond...
2016. jún. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

"Hol találok egy normális lányt?"

Haver ez már itt megbukott :D Mert mi az, hogy normális lány? Egy lány, aki hirtelen felbukkan a semmiből és próbál úgy viselkedni, hogy az szerinted "normális" legyen? Akit megdughatsz mint egy guminőt?

Fogalmazni sem tudsz, már bocsánat, a helyesírásod is szörnyű. Ez nem társkereső oldal, de ha valaki egy ilyen szöveg után rád fanyalodik (főleg így, hogy egy ismeretlen van) annak gratulálok.

2016. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én kedves aranyos sportos vagyok, csak nem cagyok normális :D Szóval bukta... 15/L
2016. jún. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%
1 es paaaraaaszt
2016. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi jol eset
2016. jún. 3. 10:23
 6/7 anonim ***** válasza:
És te mit tudsz nyújtani? Mert oké hogy a lány legyen sportos meg kedves, aranyos, normális. De te hozod ezt a sporton kívül? Mert (márbocsi:/) de nekem nem tűnsz olyan fiúnak aki egy viszonylag normális lánynak szimpi lehet. (Gondolok itt olyanra mint: intelligencia, humor, jó gondolkodás, és a "jólnézekki"-n kívül egyéb értéke is legyen)
2016. jún. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Hol találok egy normális lányt?"

Hát,barátom,lehet el kéne menni ismerkedni..Nincs olyan,hogy nincs normális lány.Vagy rossz helyen keresed,vagy egyáltalán nem is keresed.

2016. jún. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!