Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom mit akar tőlem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit akar tőlem. Lehet hogy bejövök neki vagy lenne nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác(19) akivel 3szor is randiztam, majd az utolsó randi után nem beszéltünk. Nem értettem mert nem tudtam ennek az okát. Akárhányszor egy társaságban voltunk bámult, vagy buliban figyelt és felhívta magára a figyelmet. Amúgy se adom magam könnyen de megfogadtam hogy akármennyire is szeretném, neki végképp nem fogom. Tegnap az egyik közös barátunknál is folyamatosan figydelt, iszogattunk és jól éreztük magunkat, utána filmet néztünk, odafeküdt mellém, magához szorított és simogatott is. Nagyon jól esett mert még mindig érzek iránta valamit amit sajnálok mert lenne szabad mert számomra elérhetetlen (a barátnőm mondja mindig hogy a fiúk 95%át megkaphatnám csak ő sajnos nincs ebbe benne). Volt egy két szituáció amikor úgy éreztem hogy le akar smárolni, de nem engedtem. Csak jó volt hozzábujni és érezni hogy ott van mellettem. . Mi a véleményetek? Szerintetek bejövök neki? Vagy egyáltalán lenne nála esélyem?
2017. aug. 20. 00:31
 1/2 anonim válasza:

Valószínűleg csak arra kellettek neki hogy "odabujjon hozzad, meg simogathasson" ha nem válaszol akkor nem szeret, es talan mar nem erdekled annyira. A barátnőd meg szegény véleményem szerint egy idióta, ha a barátnője szeret egy fiút, ed firekt ilyeneket mondd neked. Szoval sztem ha tenyleg érzel iránta valamit, akkor nem tartsd távol ot magadtól hanem lépj

21L

2017. aug. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ne hallgass a barátnődre

egyértelműen tetszel neki

miért ne lenne esélyed nála?

2017. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!