Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akit kb.2 éve...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akit kb.2 éve ismerek, szoktunk beszélgetni, viszont egy olyan 15-20 perc után kifogyunk a témából, mit hozzak fel? Többi lent.

Figyelt kérdés

Viszonylag sokat szoktunk beszélgetni, de sajnos messze lakunk egymástól, így marad a face. Egy ideig jól el vagyunk, aztán kifogyunk a témából és vége. Próbálkoztam már olyannal, hogy hova vágyik elmenni, és miért, mit/miket szeret a szabadidejében csinálni, és miért, mi az ami foglalkoztatja, szereti azt a témát, és sokat tud róla beszélni, olyat is kérdeztem már, hogy ha sok pénze lenne hirtelen, akkor mit csinálna vele, illetve, ha lehetne egy kívánsága, akkor mit kérne, ezekre általában egy szavas, max 3 szavas mondatka válaszokat kapok, meg olyat, hogy milyen kérdések ezek.

Majdnem 17/F vagyok



2017. aug. 20. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nem csoda..hiszen eloben nem tortenik veletek semmi es a kapcsolatok nagyreszenek ez az alapja...jobb ha hagyod szerintem..
2017. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt még nem írtam oda, hogy nagyon sok mindenben különbözünk. Pl. gondolkodásmódban, életszemléletben, de vannak olyanok is, amiben pedig nem különbözünk.
2017. aug. 20. 15:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj minél több közös dolgot felhozni.

Ha hiányoznak a közös élmények, azért úgy nehezebb beszélgetni sokkal.


Nekem is van olyan ismerősöm, akivel szinte nem is találkozok, de bármeddig el tudunk beszélgetni, mert mindketten folyamatosan követjük a különböző sportágakat.

Minden nap vannak meccsek, van mit megbeszélni.

Illetve természetesen elkerülnek közbe hétköznapi témák is, ki mit csinál(t) éppen.


Konkrét ötletek:

ha mindketten mostanában néztetek egy filmet, beszéljétek meg.

Esetleg olyan helyek, országok, ahol mindketten jártatok, ugyanígy koncert, fesztivál, könyv etc.


Azonos élmény, tapasztalat nélkül nehéz folyamatosan sokáig beszélgetni.

Ezért tűnnek el egy idő után az emberek, ha csak online, főleg anonim levelezel.

2017. aug. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 sajnos a távolsággal van a baj, de én megpróbáltam már filmről, országról, kívánságról, gyerekkori élményekről, könyvekről, sorozatokról, ezekből a filmet és sorozatot kibeszéltük, meg a könyveket is a többire meg olyan válaszokat ír, hogy milyen kérdések ezek, stb... és nem tudom, hogy mit kéne tennem. :c vagy nem bír, vagy én nem is tudom :(
2017. aug. 20. 16:07
 5/5 A kérdező kommentje:
A tegnapi napon kikérte a véleményemet. Küldött néhány képet, és megkérdezte, hogy melyik legyen. Ezt most akkor mire véljem?
2017. aug. 21. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!