Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Va negy fiu aki nagyon tetszik nekem de nem beszélünk és osztálytársam..szoval..

Az van hogy egyszer a tologálta a székemet és a padtársam megkérdezte,hogy na mivan tetszik neked? és igy elkezdett magyarázkodni,hogy nem csak meguntam,hogy itt ül stb..aztán mikor mentünk ki cseréltem a cipőm és mellém ült a fiu eggyik haverja és azt mondta neki,hogy ,,Elfoglaltam a helyedet" és elment a fiu aki tetszii..meg a barátnőim is mindig teleetetik a fejem azzal,hogy TETSZEL NEKI MENJ BESZÉLJ VELE..de szerintem ha tetszenék neki akkor beszélne velem,de nem..elvan a haverjaival stb..szerintetek testszem neki?



2017. aug. 21. 21:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet. Valószínű. De tényleg menj oda hozzá xd.Nekem is vannak osztálytársaim akik tetszenek csak félek beszélni velük😆. Meg amúgyis osztálytársak vagytok rossz nem lehet belőle, minimum jóban lesztek.17/f
2017. aug. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt szoktam csinálni, csak én leginkább azért, mert próbálom kizárni a suliból a magánéletet.

Nekem is tetszett egy lány, de sokat nem beszéltem vele. Volt hogy leültem mellé, meg amúgy jól elvoltunk, szoktunk beszélgetni, meg órák előtt előbb beértem, és ott szoktam várni a helyén, akkor beszélgettünk egy kicsit, stb.

De suli közben szünetekben pl. már nem mentem oda hozzá, max akkor ha egyedül volt. De osztálytársaim sem kedvelik, nem akartam hogy mindenki erről beszéljen, meg mi legyünk a téma, így kerültem a dolgot.

Azóta mondjuk megbeszéltük, és ő nem akar semmit tőlem :D


De a lényeg, hogy tényleg menj oda hozzá, beszélgess vele, észre fogod venni ha tetszel neki, máshogy fog viselkedni. Az, hogy a haverjaival beszélget, még nem jelenti azt hogy nem kedvel.

2017. aug. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!