Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van nála esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van nála esélyem?

Figyelt kérdés
Anotalkon megismertem egy lány,3 napja rendszeresen beszélgetünk,mutattunk egymásnak képet magunkról,azt mondta hogy helyes vagyok,és hogy az anotalkra pasizni/barátkozni jött föl. Nagyon jófej,(Instán beszélünk) és a képemre adott egy szivet. Ez jó,vagy csak szimplán kedves? 13/F Normális válaszokat légyszi,és bocsi a helyesírási hibákért,telefonon vagyok és ott nem igazán tudok írni 😉😂😂😂
2017. aug. 22. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? 13 evesen? Babypetting jo lesz?xddd bocsi nem megbantasbol, de gyerekek vagytok..kerdezd meg.
2017. aug. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem bántás,de nem kell egyből a szexre gondolni,miért kéne nekem egy barátnő szexre 13 évesen? Ezt sohasem érthettem,hogy miért ilyen lekezelő mindenki a 13 évesekkel szemben. A 13 az nem gyerek,az már kamasznak számít. De azért köszönöm a választ! 😃
2017. aug. 22. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
13 évesnek barátnő sem kell még. A 16 már kamasz, de a 13 szerintem még nagyon nem :D
2017. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De,a 13 eléggé kamasznak számít. De akkor ha már szőrös a lábam a karom a péniszem és a hónajjam,és az nálad nem kamasz,akkor nem tudom hogy mi az
2017. aug. 24. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!