Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi a teendő, ha 16 évesen még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha 16 évesen még brutálisan szerelmes vagyok egy Dragon Ball karakterbe?

Figyelt kérdés

Trunks-ról lenne szó, egyszerűen imádom, betegesen,már kiskorom óta.

Úgy kezdődött, hogy a testvéreim szerették nézni a Dragon Ballt, aztán és is megszerettem, ovis koromban pedig volt egy kártyám róla, amit kiscsoporttól nagycsoportig magammal hurcolásztam, mert azt hittem hogy a Trunksos kártya megvéd engem. (Tudom, beteg, nem kicsit)

Aztán mikor egy lány szándékosan szétszakította, olyan dühkitörésem lett, rendesen nekimentem.

Aztán ez a Trunks imádat ötödik osztály körül elmúlt, két éve viszont megint azon kaptam magam, hogy folyton csak Trunkson gondolkodom, már betegesen, élő pasim még nem is volt, pedig szerintem egész szép vagyok. :D Van pszichológusom, köszönöm előre is a tanásot. c: Kinőni nem akarom, ahoz túlságosan is szeeretem. Mit csináljak? Szerintetek a tudatos álmodás ( barátnőm ajánlótta) Beválik? Abban tényleg együtt lehet lenni bárkivel?Mert akkor még azt is használom.:D De azért tudom,hogy ez nem mehet így tovább... teljesen tanácstalan vagyok. Ötletek?



2017. aug. 22. 20:24
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:

Trunks már foglalt, felejtsd el!


https://www.youtube.com/watch?v=X7TvkgTM4Vc

2017. aug. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:

Trunks rohadtul nem foglalt, a Supernek semmi köze a Z-hez, ha jobban megnézzük, sehogy se jön ki logikusan, csak attól mert a folytatása.

Na de viszont ez tökéletes példája, hogy ezt személyesen mondta valaki, akár barát, akár ellenség egyből a torkának ugrok.

2017. aug. 22. 21:03
 3/40 anonim válasza:
62%

"Trunks rohadtul nem foglalt, a Supernek semmi köze a Z-hez, ha jobban megnézzük, sehogy se jön ki logikusan, csak attól mert a folytatása."


A Super ugyan úgy Toriyama mangája alapján készült mint a Z, tehát ugyan úgy hivatalos, ha tetszik ha nem. Trunks foglalt, téma lezárva. Sajnálom, kislány!

2017. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

1.A dragon ball-ból soha nem lehet kinőni.

2.A dragon ball-bólt soha nem lehet elfelejtebi az ÖRÖK

3.Ha átváltozol super saiyan-ná akkor talan van esélyed Trunks-nál

2017. aug. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Na és akkor hol volt Mai a z-ben? :D Az egy dolog hogy manga alapján van, de sehogy sem fér össze a super a Z-vel akkor sem. Teljesen unlogikus.

Meg a Super-es Trunksra amúgy is sz@rok, mi az már hogy kék haja van? :D Pocsékabb az egész Super, mint a GT.

Na de ha megint ott tartunk, a Super még tervbe se volt, amikor én már odavissza voltam azért a karakterért.

Na, de nem jártatom én itt a számat, nem kedvelem a bunkókat. (Mellesleg könyörgöm, egy animekarakterről van szó. Mi az hogy foglalt? :D Ha szabad lenne, akkor már gyerekünk is lehetne, vagy mi az isten? :D)

És nem vagyok a kislányod, köszönöm.

2017. aug. 22. 21:41
 6/40 A kérdező kommentje:
Átváltozom én durván, csak dühítsenek fel :DDDD amúgy igazad van négyes.
2017. aug. 22. 21:49
 7/40 anonim ***** válasza:
83%
Megyek szarni.
2017. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim válasza:
Mai az eredeti Dragon Ball szériában kapott szerepet, a Z-ben nem nagyon. A Super során kiderül, hogy valamikor a Z idején fiatalságot kívánt a Piláf banda a sárkánytól és ezért lettek gyerekek megint. Így Mai technikailag egyidős lett Trunksszal, gyakorlatilag meg Trunks anyjától is idősebb. :D Trunksnak azért van kék haja, mert így jobban néz ki.
2017. aug. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Igen, igen, ezt vágom, csak épp a Z-ben meghalt a beszélőmacskával, meg a kék manójával együtt... :D szóval ezért is unlogikus.


Nekem nem tetszik a kék haja, így nem is Trunks.



Neked meg jó szarást!

2017. aug. 22. 21:57
 10/40 anonim válasza:
Nem hal meg a Z-ben! Csak nem mutatják őket szinte soha! Egyébként Shu nem macska, hanem kutya. XD
2017. aug. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!