Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak normális fiúk akik nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak normális fiúk akik nem perverzek?

Figyelt kérdés
Csak mert eddig egyel sem találkoztam.
2017. aug. 23. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vannak de egy bizonyos szintig mindenki perverz de vannak akik normalis keretek kozott azok es visszatudjak tartani ezt.

18F

2017. aug. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én normális vagyok de ha te nem találkoztál eddig ilyennel akkor az a rossz hírem van hogy te nem vagy az😅 18/f
2017. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem sokál jönnek a privát üzenetek tönmkelege "normális" fiúktól:D

Egyébként van pár elég fura lány is... régebben elkezdtem beszélgetni itt pár lánnyal és hát ők sem igazán voltak 100-asok, persze biztos van kivétel, de én nem találkoztam még olyannal:'D

2017. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a jó ha élénk a fantázia ;D.

16/L

2017. aug. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hírlik léteznek, de csak úgy mint isteneinket, senki sem látta őket földi szemeivel.
2017. aug. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsót , az 5osre ertettem
2017. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy vannak,én magam is ilyen vagyok.Ha párkapcsolatról van szó a szexualitás háttérbe szorul,amúgy meg nem megyek le kutyába és fekszek bárkivel.


Őszintén szólva én sem értettem soha sok férfi perverzióját,engem nem lehet megvenni formás mellekel vagy seggekel,jó a szemnek legelni de ott meg is áll a történet részemről.Szívesebben figyelem egy lány viselkedését,személyiségét és az arcát.

2017. aug. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Olyan aki nem perverz egy kicsit sem az papucs. Vannak a falloszmanok, akik meg csak arra gondolnak, hogy hú de megnyomnám azt a csajt. Viszont van a középút, szerintem ez a normális, amikor szexuálisan is vonzódik egymáshoz a két fél, de ezen felül képesek más miatt is szeretni egymást. De ha valakihez vonzódzsz, ahhoz testileg is fogsz. Létezik ilyen :)

21F

2017. aug. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Aki nem perverz, az nem normalis
2018. jún. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!