Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sok lánynak bejövök, ez baj?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lánynak bejövök, ez baj?

Figyelt kérdés
Annyi lánynak bejövök és képes volnék kb a lányok 50% át elbűvölni ,ez baj ? Már a lelkiismeretem is közbe szol játszadozni mások érzéseivel nagyon nem szép dolog .... 15/F

2017. aug. 23. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem baj. Én is rengetek korosztályombeli fiúnak bejövök de jól kezelem a dolgot. A nagyja haverom/barátom s csak annak viszonzom az udvarlását aki bejön. Tehát te is csak azokkal a lányokkal bánj különlegesen akik tényleg bejönnek és járnál velük.

15/L

2017. aug. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%

Na jó. Lehet, hogy ez nem rossz szándékból lett kiírva, de nekem úgy tűnik, hogy azt várod, hogy magasztaljunk, hogy jaj, miért volna baj, ilyen fiúk kellenek a világra... 15 éves vagy ember! Hogy lenne már baj az, hogy könnyedén beléd szeretnek?


Ne haragudj, hogy az átlaghoz hasonlítalak, de basszus, ne már! Nem akarlak megbántani, de vegyél vissza, ha igazam van. A lányok igaz, könnyen beleszeretnek egy menő fiuba, aki elképesztően jóképű, de könnyen ki is szeretnek belőle, ha nagy az egoja. Csak jótanács.


HA TÉVEDTEM, EZER BOCS, TÉNYLEG!

2017. aug. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsóval, nagyon kiábrándító az ha egy fiúnak akkora egója van mint a ház. Az után meg már rendesen idegesítővé válik és utálatossá. Vegyél vissza és csak annak flörtölgess akivel járnál.
2017. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) megfogadom
2017. aug. 24. 19:01
 5/5 anonim válasza:
Igen baj, mert akkora arcod lett miatta mint a ház. Pedig semmit nem tettél érte, csak kaptad, de te égis itt provokod vele az embereket és dicsekszel.
2017. szept. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!