Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudom hogy bejövök a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom hogy bejövök a lánynak? Mit tennétek a helyemben? Csak bemesélem magamnak hogy érzelmeket táplál felém?

Figyelt kérdés
Van egy oszt.társam aki tetszik, illetve lehet bejövök neki én is. Hogy honnan gondolom hogy bejövök neki ? Sokszor fordítja felém a fejét, ezt a szemem sarkából látom és szerintem ilyenkor engem néz. Sokat mosolygunk egymásra, könnyen megnevettetem. Ha esetleg az osztály elhagyja az iskolát és sétálni megy meg szokott várni ( gondolom hogy a közelembe legyen vagy nem tudom.) Mikor azt osztályból minden lány mosdóba megy, vagy büfébe, ő sokszor marad velem, viszont ha valahova a lányokkal tartok ő mindíg jön velem/velünk (nyilván nem mosdóba). Tudni illik én jól kijövök a lányokkal könnyedén beszélgetek velük, viszont mikor a lánnyal ketten maradunk ( mert ugye a többiek elmentek ) belém szorul a szó, és nem ill.csak nehezen tudok megszólalni. Mivel az illető viszonylag csendes lány, ilyenkor kínos néma percek következnek, amit ki nem állhatok. Viszont ami tovább bonyolítja a helyzetet, hogy azt osztályból egy másik fiú is szerelmes a lányba, ő viszont sokkal tökösebb, és elmondta mit érez, viszont a lány nem viszonozza iránta az érzelmeket ( barátnői elmondása szerint ). Ez a fiú viszont sokat van vele, sokszor csikizi , amit a lány néha élvez néha nem akarja( viszont a srác ugyan úgy folytatja ). Igazából azt hogy élvezi vagy sem, nem tudhatom, de az arcáböl ezt veszem le. Mivel a lány felé én is érzelmeket táplálok ezeket a csikizős, udvarlós dolgokat látva megszakad a szívem, nehezen tudom feldolgozni. Szerintetek a lány érezhet irántam valamit ? Illetve boldogabb lennék ha valahogy kiábrándulnák belőle (már megpróbáltam, de csak rövid ideig sikerűlt). Sokat piszkálbának az oszt társak ha a másik sráctól "elvenném" a szerelmét ? Kavarognak bennem az érzelmek, nem tudom mit tegyek. Városi fiú vagyok ( Győr ) biztos találnék egy másik lányt, viszont ő nekem tökéletes, mind külsőre, mind belsőre nézve egyaránt. Sokat voltam szomorú, drpressziós, olykor sírtan is kicsit. Nagyon kétségbe vagyok esve, remélem valaki tud segíteni. Válaszokat előre is köszönöm! 17/F

2017. ápr. 2. 00:00
 1/6 anonim válasza:
Ha erősebb fizikumod van a csávónál akkor szereted meg a csaj ha gondja lessz úgy is leütöd... az osztálytársak szerintem meg max 1-2 napig jampiskodnak majd .
2017. ápr. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha jól kijön veled akkor bármi lehet házasság stb. Annyi a lényeg hogy ha akarsz valamit tegyél érte.
2017. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Várom még mások véleményeit is. :D

Ha valaki szeretne nyugodtan írhat privátban, azokat is elolvasom! :)

2017. ápr. 2. 22:46
 4/6 A kérdező kommentje:

Van mégvalami, ami elfelejtettem leírni a kérdésbe, mégpedig:

Többször is volt már olyan hogy valami miatt piszkáltak az oszt.társaim és ő volt az egyetlen aki kiállt melletem. Ez jelenthet valamit? Vagy csak egy barátnak tekint, és kedves akart lenni?

2017. ápr. 2. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jó eséllyel nem vagy közömbös neki, viszont a helyedben sürgősen cselekednék, nehogy a másik sráccal jöjjön össze. Attól meg ne féljél hogy cikiznek majd ha összejöttetek, a csaj téged választott, csak vele foglalkozz.:) Hajrá:) 18/F
2017. ápr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%

Szia!


Érdekes és egyben tipikus helyzet. Tanácsot a saját példámon keresztül szeretnél adni, remélve, hogy erőt merítve cselekedsz. Szóval, iskolás éveim 1 lány volt, akiért igazán odavoltam. A helyzet hasonló volt a tieddel. A probléma az, hogy nem mertem lépni (ez gyávaság, nincs mit szépíteni + önbizalomhiány) és átkerültem a lánynál az ún. "barátzónába". S itt vége. Az évek alatt számtalan barátja volt, végignéztem, ahogy szerelmes, éli az életét és közben evett a méreg, hogy miért nem voltam anno egy kicsit tökösebb. (Ez lesz nálad, ha nem vigyázol).

Most, már az évek múlásával, így 22 évesen nagyon bánom, hogy nem léptem. Ha netalán elutasít, mert benne van a pakliban, hidd el nekem, maga a tudat, hogy te megpróbáltad, sokat fog segíteni.

De, légyszíves, ne ess abba a hibába, mint én, hogy vársz a csodára. Nem fog eljönni. Hogy a szavakat a szádba adjam, annyit kell mondanod: "Figyelj, nagyon tetszel nekem." - és ennyi. Kimondtad, túlestél rajta.

Remélem segítettem. Sok sikert! Írd meg, mi történt. Bátorság!

2017. ápr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!