Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akibe már nagyon rég szerelmes vagyok. Néha észreveszem hogy néz,meg kedveset mond nekem "bókol". De van egy máik fiú,akinek én bejövök,de ő nekem nem. Elég nyomulós és ez nagyon zavar. A másik fiúval meg szeretnék beszélgetni. Én is sokat szoktam őt figyelni,amit néha észre is vesz,de akkor nem merek a szemébe nézni,ezért inkább elkapom a tekintetem róla. Szinte minden lánnyal beszélget, mert alapjáraton nem egy félős srácról van szó,de velem nem. Én szeretnék beszélgetni vele,de nem merek csak úgy ráírni. Hogy írjak neki,hogy ne tűnjek nyomulósnak,a másik srácot meg nem akarom teljesen összetörni,mit mondjak neki?

Nagyon kérlek segítsetek,és normális válaszokat írjatok.



2017. aug. 24. 12:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és én 15l,ők 16f
2017. aug. 24. 12:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig az tűnik a megoldásnak, hogy bátor leszel és ráírsz. A másik fiúval meg kedvesen, óvatosan, de egyenesen közlöd, hogy nem.
2017. aug. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja és én 15l,ők 16f
2017. aug. 24. 12:42
 4/4 Bisztrai Teodóra válasza:

Hali!

Ha szereted, akkor tegyél is érte. Írj rá, és ha esetleg nem akarsz nyomulósnak tűnni, akkor csak dobj fel egy közönyös témát. Ha visszaír, akkor ez lehet valaminek a kezdete! :) NE ADD FEL!!!!

Sok-sok sikert!

2017. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!