Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Barátom húga, érdemes várnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom húga, érdemes várnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A történet úgy kezdődött, hogy 2 hónapja elkezdtem beszélgetni a barátom hugicájával, és olyan jóba lettünk h azonnal mindennapos lett. Mikor megismertem együtt volt egy sráccal azóta szakítottak, én vonzódom hozzá ő is hozzám, mondta. Négyszemközt nem sokat taliztunk, általában a bátyjával van úgy talizunk. (tudja h beszélünk de azt nem , hogy ennyire jóba lettünk).


Mondta h nem akar kapcsolatot. Azóta elemntünk pár napra nyaralni a haverokkal, jött ő is. Már az első éjszaka csókolóztunk, részegen és józanul is. Gesztusaiból látszott h jó l érzi magát velem, nem csak arra megy.

Hazaértünk megkérdeztem h mi legyen. Szintén az volt a válasz h nem akar új kapcsolatot. Kövi kérdésem az volt h most nem? Vagy velem nem? Azt mondta most nem,velem minden okés, de ne várjak rá.. Nincs egy hónapja h szétmentek a barátjával lehet idő kell vagy nem tudom..

Érdemes rá várnom?


2017. aug. 24. 14:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Én 21 ő 18
2017. aug. 24. 15:06
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

bejössz talán neki, de lehet hogy azért nem akar kapcsolatot mert a bátyja haverja vagy

de azért ne add fel

később rájöhet hogy ez nem akadály...

2017. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hat biztosan ido kell neki es nem akar egybol kapcsolatot ertheto is. Biztosan tetszel neki ha csokolozott veled, lehet viszont, hogy nem teged lat a nagy O-nek. Ez lehet azert mert egyreszt a szerelemhez is ido kell es meg nem ismer annyira masreszt meg szerintem tenyleg nem akar meg kapcsolatot, es ezt el kell fogadnod. Talan ha kitartoan varsz es mellette leszel akkor elobb utobb lehet belole valami. De arra is keszulj fel, hogy megsem tetszel neki annyira.
2017. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!