Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátom rendkívül rasszista...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom rendkívül rasszista lett az elmúlt időben, érdemes így folytatnom vele?

Figyelt kérdés

Úgy ősszel kezdődött ez nála, addig nem nagyon volt szó ilyesmiről, azt hittem ez nem téma, de úgy néz ki igen.

Nos azóta van minden, a változást talán az okozhatta, hogy idén rettentően rosszul tanul, a sok bulizás miatt pedig a munkából is kirúgták.

Mikor ezeket felróttam neki, akkor jött ezekkel elő.

Hogy a legtöbb munkát menekülteknek adják stb;

Magasabb pozíciókba pedig azért nem tud bejutni, mert azokat meg a zsidók kapják meg. (Burger King-es karrier)

És hogy emiatt van és nehéz neki így tanulni is.

Tehát másra keni és nem is lehet vele megértetni.

Már nem szeretek vele lenni.

Nekem soha nem problémám, soha nem éreztem úgy, hogy más miatt nem sikerülnek a dolgok.

Tanulok és dolgozok is.


Már nem nagyon hiszek abban, hogy változni fog, szerintetek?

Jó lenne ha valaki igazolná az én oldalamat is, mert a fiúhaverjai mind mellette állnak.

Csakis azért agyalok még amúgy, mert régen nem ilyen volt.


2017. jan. 10. 11:15
 1/7 Chopen ***** válasza:
100%
Ha nem szeretsz vele lenni, hagyd ott.
2017. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 EagleHUN válasza:
100%

Az okos ember tanul a saját hibáiból, a bölcs máséból is.

A barátod még a saját hibáit sem hajlandó belátni elismerni, nem rasszista (másra próbálja kenni, bűnbakot keres) hanem hülye.

Hagyd ott találsz jobbat is.

2017. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem a rasszizmussal van baj, hanem a barátoddal. A ténynek, hogy (Svédországban, Franciaországban) az aljamunkát az ázsiaiak, afrikak végzik, és a zsidók irányítják a világ történéseit, semmi köze ahhoz, hogy a barátodat kirúgták a Burger Kingből. A főnök sem zsidó valószínűleg, hanem egy komplexusos harmincas, aki azt hiszi, a logóval ellátott fehér ingtől már bejött az élete.
2017. jan. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha erről a viselkedéséről nem tudsz vele beszélni akkor szerintem nem sok értelme van. Hiszen, ha nem tud egy olyan emberért változni akit szeret akkor kiért/miért is tudna? ..
2017. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán lehet rá számítani hogy megváltozik, szóval fogadd el hogy ilyen lett és keress olyat akivel szeretsz együtt lenni.
2017. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
A barátod a tényeket mondta. A magasabb beosztásban mind zsidók ülnek vagy zsidók által irányított személy. Többekközt ez is az oka annak hogy Magyarország nem a leginkább jóléti országok egyike mert ki van szipolyozva. Szóval a barátod is meg lehet érteni, és neked ez is lenne a dolgod, nem csak a tv-böl ismert béke szövegeket meg a "mocskosnácirasszista" szöveget dogmálni, mert a világ nem békés. ETTŐL független azonban az már régen rossz ha a politika ilyen mélyen ott van a kapcsolatotokban, én biztos soha nem követném el azt hogy a párommal politizáljak mert annál mocskosabb dolog nincs. Tudni és érteni kell dolgokat de nem szabad, hogy a mindennapi/magánéletünk része legyen. Ha pedig már nem szereted, nem tudjátok megbeszélni végképp értelmetlen a folytatás.
2017. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én téged igazollak. A barátod hülye.

Azért magyar ország még nem tart ott hogy minden alja/ kis végzettséget igénylő melót a migránsok végeznek,különben csak arabul lehetne rendelést leadni a buriban :)

A fönöke pedig valszeg nem azért rugta ki mert magyar hanemmmert szharul dolgozott. Te is dolgozol te is magyar vagy mégsem rugtakki.

Ha már ne oké a srác dobd.

2017. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!