Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Baratom havrrjaval kell aludjak?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom havrrjaval kell aludjak?!

Figyelt kérdés

Tehat arrol van szo hogy... Pentek este a baratomnal alszok de mivel o ejsza dolgozik es nem engedi hogy magam legyek a lakasban elhivta a baratyat aki egy idos velem (17 eves).. Tetszet a srac mar regebben es en is neki ugytudom

. Felek hogy egy kis filmezzes mellet meg pizzazas mellet kozelebb kerulunk egymashoz es megcsokol vagy epen en otet.. Mit tegyek.. Ott alszok mert megigertem a baratomnak..de a Haverjaval mit kezdjek?? jo lesz hogy ott lesz nemleszek bar magam de felek hogy tortenik valami..


2017. aug. 24. 21:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak nekem fura?

*barátja

Amugy yah meg mindig ge*i furak vagytok..

18f

2017. aug. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fura...
2017. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
65%
ha te mászol rá nem részletezem mi vagy,de mindenesetre te nem szereted a barátod őszintén.Én a barátnőmnek nem engedném hogy bárki más fiúnál aludjon de csak kettesben is legyen de nem is menne ilyenbe bele
2017. aug. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen erkölcsi dilemmákkal kell küszködnöd, hihetetlen. :DDD

Ha genetikai hulladék vagy csald meg, ha valamennyi értelem is szorult beléd, akkor ne, ilyen egyszerű.

2017. aug. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod hogy legyen valami, akkor nem lesz. Ha pedig megcsalod a barátodat, akkor 1: neked kell ezzel együtt élned, 2: ha kiderül és szakít, akkor nem olyan nagy kár, hisz gondolj bele. Ha szereted, nem csalod meg. Ha pedig nem szereted, és megcsalod, akkor nincs értelme együtt lennetek.

16/L

2017. aug. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

1-es jó látni hogy nem csak nekem b*ssza a szemem.

De a kérdésre válaszólva ezt a helyzetet alapból nem kéne túl gondolni ,max összehaverkodtok..de ha már ezen kattogsz az már rosz fényt vet rád ,és szerencsétlen barátodra aki csak jót akar neked,hogy el hívja egy barátját hogy még véletlenül se lény magányos .De nem..neked ezt túl kell komplikálni...szomorú .

2017. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
76%
Minek vagy te a barátoddal eggyütt? Ebből a leírásból full az jön le hogy te nem is szereted és szivesebben lennél a másik sráccal. Ne használd ki!!
2017. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
65%
ne aludj ott, ha a barátod nincs otthon!
2017. aug. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De minek alszol ott ha ő nem is lesz otthon? Így semmi értelme ott lenned. Éjszaka egyedül leszel, és a másnap is úszik, mivel munka után gondolom lefekszik aludni. Én biztos nem aludnék ott, úgy meg főleg nem hogy egy úgymond idegen srác aludna velem.
2017. aug. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

igen igazatok van..de ha nem alsOm ott akkor megharakszik ram mert akkor csak szombat delutan es a vasarnap lehetunk egyut...

Ez csak egy gondolat volt amit irtam h kozeleb kerulnenk egymashoz stb..de nemcsalnam meg a baratomat mert szeretem.. Mar 11honapja egyutt vagyunk

2017. aug. 24. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!