Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Aludjak nála vagy mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aludjak nála vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ,akivel még a nyáron ismertük meg egymást. Nem járunk mármint nem mondtuk egymásnak ,hogy szeretlek ,de tudjuk ,hogy ez a kapcsolat több mint barátság. Elég sokat szivatssuk egymást, sokat perverzkedik , célozgat és tudja ,hogy én ezt nagyon bírom. Azt kérdezte alszok-e náluk a hétvégén én meg mondtam ,hogy lehet róla szó. Most mit akar? Mi lesz? Úgy beszéltük filmezünk mert mindketten rengetek filmet nézünk és moziba is gyakran járunk el .Filmeztünk már nálunk de a szüleim otthon voltak ,mondtam ,hogy csak egy barát jön át ,ők beleegyeztek. De most mi lesz? Az ő szülei nem lesznek otthon ,és kicsit tartok ettől. Aludjak ott vagy ne ?Filmezni fogunk vagy mást tervez?

2017. márc. 8. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Filmezés... Ajjaj. Minimum pettingre készülj fel,maximum kellemesen/kellemetlenül csalódsz,és tényleg csak filmeztek. Csak tudj nemet mondani,ha nem akarsz lefeküdni vele. Ha igen,akkor pedig védekezzetek. Jó "filmezést"!
2017. márc. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy ha egy srác valóban filmet akar veled nézni, akkor elvisz moziba? Ha saját magához hív filmezni, az egészen mást jelent :)
2017. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2017. márc. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én 16 ő 17
2017. márc. 9. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem menj el. ugyse lesz semmi bellöle, ha nem akarod. lehet fura vagyok, de szerintem simán lehet hogy csak együtt akar veled lenni. és filmet nézni
2017. márc. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!