Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Erőszakos és nem akar rólam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erőszakos és nem akar rólam leszállni! Mit tehetnék? 14/L

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet hogy van nállam egy két évvel idősebb fiú aki nagyon rám van kattanva. Erősen nyumol és olyanokat mond és csinál ami egyáltalán nem nekem való. Képeket küld amin khm már majdnem hogy csak az látszik neki. Letiltottam nem is egyszer de mit sem érek el vele mivel szomszédom. Olyanokat mond nekem Hogy ezt és ezt tenné velem ha engedném meg ezmeg amaz. Erőszakos is és nem egyszer szóltam apuéknak akik már majdnem hogy csak megverték mivel nem egyszer szóltam a szüleimnek. Nem érek el vele semmit csak azt hogy egy időre abbahadja majd rá egy héttel újra alkalmat keres arra hogy engem cseszegessen. Nem is tudom már hogy mivel állíthatnám meg mert már nem is egyszer volt velem erőszakos.

#erőszak #nem hadja abba
2017. aug. 24. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szállsz le rólam távoltartási vegzest kérek és feljelentelek zaklatásért. Mivel ez az.
2017. aug. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
És ezzel még jól járna :D Ezért simán lehet akár feljelenteni, bár ott nem tesz jót hogy megveretted... :D De hát ez van, mondd hogy simán elvihetik ha ezt folytatja.
2017. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem verettem meg és nem is lett megverve.
2017. aug. 24. 22:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Az egyes jól írja. Majd, ha újra összefuttok, akkor mondd ezt annak a nyomi srácnak!
2017. aug. 25. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintetek egy ilyen idióta felfogja, hogy mit jelent egy feljelentés? Nem sűrűn... Ráadásul gondolom kiskorú, úgyhogy kb. semmit se csinálnak vele. Ebből is látszik, hogy egy fos a magyar jogrendszer.
2017. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!