Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiú nem akar leszállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

55virag55 kérdése:

Egy fiú nem akar leszállni rólam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyszer találkoztunk de azóta mindig hívogat. Már megmondtam neki, hogy én nem szeretnék vele kapcsolatot. Esetleg csak mint haver. De ennél többet nem. Hívott még egy párszor aztán vagy két hónapig nem. Most pedig mint ha semmi nem történt volna újra hívogat, és nem tudom, hogy hogy rázhatnám le. Írjatok lécci.

#ismerkedés #lerázni valakit
2014. júl. 21. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki világosabban!
2014. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Szia! Szerintem ugyanolyan drasztikusan razd le, mint ahogy o nyomul. Sajnos vannak ilyen fiuk es az ilyenekkel szemben nem hat a celozgatas, kedves szo. Kerek-perec meg kell mondani neki, h "Mar vilagosan megmondtam, hogy nem akarok toled semmit, nem erdekelsz, ugyhogy legyszives ne hivogass, hanem felejts el." Ha eleg hatarozott vagy, akkor ebbol erteni fog.


En is tobb ilyen eroszakossal talalkoztam mar, es hiaba mondtam az elejen finomabban, h "Ne haragudj, nem szeretnek toled tobbet, maradjunk inkabb baratok" stb. Aztan felhaboritott a fiu kitartasa, es miutan abbol sem ertett, h nem valaszoltam az sms-eire es a telefont sem vettem fel, kenytelen voltam neki megmondani, h "Legyszives ertsd meg, hogy nem akarok toled semmit, hagyjal beken, nem vagy az esetem, nem tetszel es ez nem fog valtozni" Aztan meg faggatott, h "de miert nem?" En meg egyszeruen megmondtam, h mert igy erzem es gondolom es felejtsen el...Sajnos az ilyenekkel hatarozottnak es egyenesnek kell lenni, kulonben a fejedre no.

2014. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt 1 ilyen fiú ismerősöm... 1 pasi kereső oldaon voltam fent, és elég jol elbeszélgettünk az elején küldtem neki a cicimröl képet (ott rontottam el) utána ő is megmutatta magát.. és hát nem az esetem xd én hülye megadtam neki a facem és az egyik este amikor nem voltam kint hülyeségeket kezdett kiirogatni nekem, h így szeret úgy szeret... 1 hónapig szenvedtem miatta.
2014. júl. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól mondják az előttem szólók, határozottan és elvágólag, meg se hallgasd a nem az nem...
2014. júl. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyszer már megmondtam neki, hogy én nem akarok semmit tőle, de úgy látszik még egyszer meg kell neki mondani.
2014. júl. 24. 09:09
 6/6 anonim válasza:
Leszállt már rólad?
2015. ápr. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!