Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy túl érzelmes srácnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy túl érzelmes srácnak nincs esélye csajoknál?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok aki túlságosan elmeséli hogy mit érez ezzel elijeszti a csajokat.Nem értem miért ilyen nehéz találni értelmes lányt a világon aki tudja értékelni a fiút ha minden erejével harcol érte. Néhány lány csak a legjobb barátnőjével tud kedves és jó lenni. A fiúkat meg csak le kell rázni minél előbb.Úgy kell bánni velük mibnt az állatokkal.Egy csajnak sokkal könnyebb ha elhagyják mert gyors egy új barátot talál , főleg ha szép. De ha egy érzelmes férfit elutasítanak akinek nehezen megy a párkeresés... próbálok nem érzelmes lenni és ha elhagy egy lány rámondani hogy "áh jól van menj csak". de nem megy.Könnyen kötődő vagyok és nagyon nehezen felejtek. Nálam azt nagyon nehéz elfogadni ha egy személynek búcsút kell inteni örökre,akivel életre szóló élményeim voltak.Elviselhetetlen.Nem mondhatom azt hogy majd lesz másik.Mert nagyon nehezen találok másikat.Egy ilyen túl érzékeny,érzelmes srácnak nincs helye a világban.Helyes de taszító vagyok a lányok számára az érzelmességem miatt.Csak a személyiségemen kell változtatnom és minden jó lenne.
2017. aug. 24. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Azért vannak lányok akik kifejezetten értékelik ezt. Csak nehéz találni, meg azért nem is a tömegribikre kell rámenni, mert csak azok bánnak úgy a fiúkkal mint az állatok. Próbálkozz visszahúzódóbb lánynál, az legalább ha el is utasít nem úgy bánik majd veled mint egy bottal.

Hidd el van még remény, ne add fel haver!

2017. aug. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na és hol? Én pont hogy csak bulizni járok.Nem vagyok angyal nehogy azt higyjétek.Szóval ilyen könytár meg ilyesmik nem jöhetnek szóba.A bulizást szeretem meg a haverjaim is olyanok.A zene feldob,jó érzést ad.Csak a párkeresés az ami nagyon nem megy.Nem vagyok túl visszahúzódó de nagyon tudok szeretni.Nekem az egyéjszakás kalandok is nehezen mennének mert nem tudnám elfogadni hogy egyszer volt és vége.Ha egy személyt akit szeretek el kell felejtenem,nekem az olyan érzés mintha a temetésére mennék.
2017. aug. 24. 22:58
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem túl sokat nyomulok. De csak részletesen kimondom hogy mit érzek. És ezzel megfojtom őket.
2017. aug. 24. 23:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem bejönnek az ilyen fiúk. Szeretem ha elmeséli valaki azt hogy pl mit érez irántam vagy hogy mi van vele meg ilyenek. Az ilyeneknek nagyon tudok örülni szoval csak fel a fejjel vanak még olyan lányok akik ezt értékelik:)

L

2017. aug. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Legjobb haverom aki perverz,nem tudja meghatni semmi,és vagy 30 csajjal volt már.Nem akar kapcsolatot. A lányok kaparják a falat érte.Most akkor nekem is perverz állatnak kell lenni hogy ezt elérjem? Hol van itt a törődés az érzelmek? A gyerek direkt kosarazza ki a csajokat hogy utána kaparjanak érte. Ez kell nektek lányok?
2017. aug. 24. 23:07
 6/7 A kérdező kommentje:
És hol lehet téged megtalálni/megismerni kedves utolsó? :D
2017. aug. 24. 23:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez lett a divat az erzelmek nelkuli kapcsolat a kefeles majd a masik dobasa azt hiszik messzire jutnak de kozben sehova majd pedig ossze torve ott allnak... Sokan kovetik a divatot igy rohadt nehez ilyen csajt ossze szedni velemenyem szerint marmint nekem se sikerult eddig meg soha...
2017. aug. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!