Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srac....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srac. Szerintetek ra merjek irni? Nem gaz ha a lany kezdeményez?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki.
2017. aug. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Legalábbis helyzet függő
2017. aug. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tökömtől lenne gáz?
2017. aug. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
gáz. igen gáz😥
2017. aug. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy a fiú gaznak tartja,vagy nem vagyok szimpatikus neki
2017. aug. 25. 13:53
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
dehogy gáz, ha elutasít, akkor hagy őt a fenébe, ennyi.
2017. aug. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzőkkel! Írj rá! Ha nem érdekled, max nem válaszol. De akkor sem dől össze a világ :D :D Még büszke is leszel magadra, hogy legalább megpróbáltad :)
2017. aug. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Cameroon ***** válasza:
95%
soha ne foglalkozz azzal hogy mi lenne vajon gáz.mert ha így cselekszel akkor az emberek véleményének akarsz megfelelni.tedd azt ami jól esik a szíved sohasem hazudik.
2017. aug. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%
Miért lenne gáz? Az gáz ha fiu ír rá egy lányra ez ugyanaz, amugyis nemegyszer írt már rám lány és egyszer se az volt a gondolatom hogy fu ez degáz hanem megnéztem hogy ismerem e és ha nem akkor gyors a profilján átfutotam és csak akkor nemirtam visza neki ha nemtetszet de ez van, volt olyan hogy nekem se írtak visza és nemdölt ösze a világ legalább megtutam hogy nemakar semmit és kerestem mást :D amugy én örülök annak ha egy lány ír
2017. aug. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

" a szíved sohasem hazudik."

Dehogynem! Úgy képes átvágni az embert, mint a sicc! Lásd hányszor becsapod magad, mert reménykedsz valamiben, valakiben, pedig tudod, hogy racionálisan esélytelen?


Ezzel együtt nem azt mondom, hogy mindig becsap, csak azt,hogy nem igaz, hogy sosem.

---

Nem tudjuk a körülményeket, és nem tudjuk, milyen "ráírást" tervezl. Szerintem az gáz, ha azt írod rá, hogy helló nagyon tetszel... de azért valamit simán írhatsz, amiből könnyen veszi alapot. (Hidd el, én sem vagyok egy középkori őskövület felfogású, mégis így gondolom. Manapság is igaz az, hogy a pasi szerep, hogy becserkészi a vadat. Persze az ügyes vad úgy cserkészi be a vadászt, hogy azt hiszi... :) )

2017. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!