Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Roma lányok! Neltek tetszenek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roma lányok! Neltek tetszenek a magyar fiúk?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 01:30
 1/7 anonim válasza:
46%
xddd igen. En felig az vagyok. Es igen sok rasszista van sajnos, de mert ne tetszhetne egy roma csajnak egy magyar csavo. A szerelemben tudod nem szamit a kor a penz a vallas a hovatartozas. Meg egyebkent is senki se tehet arrol hova szuletik. Mindenki oda ahovà a jo Isten tette. Meg egyebkent annyira utalom ezt a szavakat Roma magyar... a romak is magyarok Magyarorszagon elunk magyarok vagyunk. Jo lenne ha mar elfogadnak az emberek hogy mi is ugyanolyan emberek vagyunk mint barki mas.
2017. aug. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Elsővel egyet értek nincs olyan hogy roma magyar meg ilyenek. Ugyan olyan mindenki
2017. aug. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
De, vannak magyarok, cigányok, és egyebek. Történelem és biológia egyes.
2017. aug. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
32%
hallod 3-as xD mi az hogy törtènelem biológia eggyes de okosnak teszed magad 5-ös vagyok töribõl bioszból igaz csak nègyes. Hallod ha nem mondod hülyèn halok meg... nem azèrt mondtam tudom hogy vannak most írtam, hogy èn fèlig az is vagyok. Most akkor èn is mondjam, hogy analfabèta vagy ?:D csak mondom Magyarorszàgon èlünk Magyar àllampolgàrok a romàk is te...
2017. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%

4 azzal, hogy iskolai jegyekkel jössz, le is írtad a korod.

Ha elmegyek Kínaba, akkor kínai leszek? Max állampolgár. Kettő külön rassz, külön szokásokkal és kinézettel.

2017. aug. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
72%
Persze tetszhetnek. Nekem van olyan barátnőm aki ugyanígy van vele. Sokan vannak sajnos akik előítélettel vannak, így ez nem olyan egyszerű. De majd aztán azt a fiút egyáltalán nem fogja érdekelni aki végül az "igazid" lesz.
2017. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
59%

Nekem ideáljaim az északi típusú, szőke fiúk. Ismerek más roma lányokat is, akiknek tetszenek a magyar/fehér fiúk.

20/L,Roma

2017. aug. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!