Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az kelet-ázsiai fiúknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az kelet-ázsiai fiúknak tetszenek a magyar lányok?

Figyelt kérdés
Most nyilván azokra az ázsiai fiúkra gondolok,akik Magyarországon élnek.

2016. nov. 8. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
14%

A 175 centis, 14 centis kukijúak (bocs, most túlbecsültem az ázsiai férfiak 80%-át) örülnek szerintem itt Európában bármilyen nőnek.


Ezt most nem ostoba szidalmazásnak, hanem igazságnak szántam. Tudtommal a fehér férfiak minden ujjukra felhúzhatnak egy sárga nőt ha sárgák által lakott országba mennek, mert a nők szeretik "A" méreteket. Fehér férfiként ahogy fentebb írtam ha már egy ázsiai országban van a farkad 14 centi és vagy legalább 175 centi magas, akkor már jobb vagy a helyi férfiak háromnegyedénél legalább.


A nyugati világban van néhány (a lakosság arányához képest kevés) ázsia-fétises nő, akik szeretik a sárga férfiakat.

De mielőtt megint hülyeséggel vádolnátok. Itt egy londoni sárga férfi, aki ÖNGYILKOS LETT, mert nem bírt magának nőt találni sárgaként a nyugati világban:

[link]

2016. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Miért kell egy egyszerű kérdésre ilyen rosszindulatú,rasszista választ adni? Szerintem vannak szép ázsiai fiúk.Nagyon különlegesnek tartom a sötét, mandula vágású szemet.Miért baj az,ha tetszenek,és mégis hogy jön ide a péniszük mérete...? :( Annyira elszomorított ez a válasz.
2016. nov. 8. 20:51
 3/9 Kronosz Olen ***** válasza:
87%
Mindenkinek bejönnek a magyar lányok ;)
2016. nov. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%

2:

Engem meg az szomorított el, hogy racionalitás helyett csak érzelmesen tudsz gondolkozni.


Ahogy írtam, csak a fehér nők egy nagyon szűk, ázsiai mániás kisebbségét érdeklik az alacsony, kicsi farkú ázsiai férfiak. Ez az igazság. Mi ebben a rasszizmus? A sárgák alacsonyabbak? Igen. Kisebb a farkuk? Igen. A fehér nők általában nem nagyon érdeklődnek a sárga férfiak iránt? Igen. Hol a rasszizmus ezekben a TÉNYEKBEN?


Szerintem is léteznek jóképű ázsiai férfiak. Sőt, biztos vannak magasak és nagyfarkúak is. De ez hogy jön ide?

Most nem arról beszélünk, hogy "jaj biztos van ilyen", hanem átlagokról, általánosságról, statisztikákról. Nem egy pinduri kisebbségről, hanem arról hogyha kimész az utcára, a való életbe, ott mit tapasztalsz.

2016. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha már így megkérdezted: Igen. A SZÉP magyar lányok biztos tetszenek az ázsiai férfiaknak.
2016. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
K
2016. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Kedves 53 százalékos válaszoló. Szerinted tényleg annyira szánalmas minden nő hogy csak a farokméret számít nekik a férfiakban?
2016. nov. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Egyik japántanáromnak magyar felesége van. Utóbbi nem tudom hogy néz ki, de előbbi még 50 évesen is jóképű (és nem csak szerintem) :) Az olyanokkal meg nem kell foglalkozni akik egy olyan álomvilágban élnek ahol minden csak a pötsméret körül forog.
2016. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

7: Nem. Hanem például a magasság is. Vagy a külső, férfias jellemvonások. Ezt ugyanígy mondom a 8-as válaszolónak is. Nem a farokméretről beszéltem, csak ti fókuszáltatok kizárólag arra. Elolvastátok a többi mondatom is?


De ha már ilyen tények és valóság alapján gondolkozóak vagytok: Ti tényleg nem bírjátok angol nyelven a google-t használni? Statisztikáknak utána nézni? Tényeket olvasni?

Ne egyéni eseteket, meg magatokat írjátok le, hanem érveljetek tényekkel, számokkal, kérlek.

[link]

[link]


A fehér nők nem nagyon vonzódnak az ázsiai férfiakhoz. Nyilván ha idejön egy sárga férfi Magyarországra, biztos tud magának nőt találni, mert egzotikusnak számít itt és ahogy mondtam vannak Ázsia-imádó nők. De ha összeeresztenénk minden rasszból ugyanannyi számú férfit és nőt, akkor az ázsiai férfiaknak lenne az egyik legnehezebb dolga párt találni.

2016. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!