Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért ilyen velem? (minden lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen velem? (minden lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki idősebb nálam.Régóta ismerem vele jártam táncra meg faluba mindenki ismer mindenkit.Mikor mentem suliba a buszon mindig oda ült és azt magyarázta hogy bejön nekem.Aztán tegnap volt ilyen bál a lakosságnak barimmal voltam odajött elkezdtünk beszélgetni mondogatta hogy biztos hiányzok neki h várom a sulit h reggel jöjjön a busszal meg volt egy verseny és fogadtunk azt mondta ha első lesz felkér táncolni.Meg ugye idősebb tőlem és azt mondta az a pár év nem is sok.

Reggel 1 től ott volt velünk aztán este nagyon részeg lett és egy nálam fiatalabb csajnak megengedte h puszit adjon.Meg elmentünk a barátaimmal tőle és azt kérdezte h mikor kapja a puszit meg.Nem tudom mit higgyek a barátaim szerint bejöhetek neki de szerintem nem .


2017. aug. 27. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ui:Egész este mikor elmentem tőle mindig engem keresett

Meg sokat szemeztünk és mikor nyertek rám kacsintott

2017. aug. 27. 12:24
 2/11 anonim ***** válasza:
Kedvel téged.
2017. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mi itt a kérdés?


Ha a srác ennyire nyíltan mondogatja, hogy bejössz neki, és te is tapasztalod, akkor miért nem akarod elhinni? Azt megértem, ha nem akarsz kikezdeni vele, de a nyílvánvalót nem kéne letagadni.

Bocsi, de korotok? Mert az oké, hogy 1-2 év van köztetek, de nem mindegy hogy 12_14, vagy 14-16, vagy 16-18.

2017. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

12:42

Nem azt mondja h bejövök neki hanem hogy nekem jön be ő

2017. aug. 27. 12:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Miért hiszi azt,hogy bejön neked?

Amúgy neked tetszik a srác?

2017. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen ,nagyon is
2017. aug. 27. 13:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz nála,tetszel neki.
2017. aug. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Már m1 rájottem h egy nyomorék genyo mint az osszes tobbi srac
2017. aug. 27. 22:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Azért ne általánosíts mindenkire....

Mi történt?

2017. aug. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sztem te halj ki minek vagy te itt mehetsz vissza anyadba
2017. aug. 30. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!