Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elég jó vagyok neki? Nem csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég jó vagyok neki? Nem csak azért van velem mert tudja hogy belészerettem?

Figyelt kérdés

Nos azt tudni kell rólam hogy mindig is olyan srác voltam aki nos... Nehezebben barátkozik. Nem járok buliba se annak ellenére hogy a tizenhetet töltöttem. És ehhez még szemüveges is vagyok... Semmi karom pedig fizikai munkát végzek. Na esszem ennyit a külsőmről. Van egy lány akit nyár elején ismertem meg. Ő édes kedves és nagyon humoros lány aki az ellentétem. Megtud nevetettni és szimplán már attól jobban érzem magam ha rá gondolok. És hát kb három hete tisztában vagyok azzal hogy nem csak tetszik de beleszerettem mert ő tipikus az a lány akibe egyből bele lehet szeretni. Nagyon összemelegedtünk a nyáron szinte minden egyes napomat vele töltöttem amikor már végeztem a munkámmal. Mondhatnám azt is hogy a legjobb barátnőm. De nem az mert egy elég érdekes eset után megcsókolt. És józan volt. És Istenem annyira jó volt hogy mai napig bizsereg a szám. A csókot megnem történté nyilvánítottam két ok miatt is. Az egyik hogy a lány csak azért csókolt meg hogy bebizonyítsa nem fél megcsókolni (ne kérdezd vannak ilyen hülyeségeink) a másik meg mert tudtam hogy nálam sokkal jobbat érdemel. A barátságunk meg is változott egy icipicit és onnantól már alig töltöttünk együtt időt. Nos ez tartott két hétig. Addig amíg a nővérem berontott a szobámban azzal a címszóval hogy "Már pedig ma bulizni fogsz és nem érdekel a rinyálásod". Igen cseszettül szeret (főleg akkor amikor tarkón vág) ígyhát a szekrényemben kezdett el kutakodni ruha után. Na oké ez cseppet sem érdekes lapozzunk. Ugorjunk át arra amikor én tacsra vágtam magam és konkrétan bolondot csináltam magamból. Másnap pedig már a lány szobájában ébredtem. Irónikus nem? Nem emlékeztem semmire ő mesélte el hogy a nővérem hívta fel őt hajnali kettőkor hogy kiabálok és hogy hozzá akarok menniés hogy nem lehetett velem bírni. Elkezdett aggódni majd mondta hogy hozzanak hozzá. Ő ekkor már tudtam a drága nővéremtől hogy életemben először részegedtem le (És utoljára komolyan SOHA TÖBBÉ ALKOHOL) és ő meg felajánlotta hogy itt maradhat. Hahaaa muszáj volt neki mert konkrétan rajta csüngtem és csak őt viseltem el a közelemben.


Na ugrás mert hamar bealudtam. Kicseszett rosszul éreztem magam a történtek után hogy így látott. Ő minden áron találkozni együtt akart és velem lenni (barátilag) én meg kerültem.


Ugrás. Ma megcsókoltam egy kiadós vita után ami khm átváltott majdnem abba amikor én beteszem neki a kulcsom (Ne kérdezd) . És összejöttünk. Megbeszéltünk ezt azt és most az lenne a kérdés hogy biztosan jó vagyok neki? Sokaknak tetszik és mégis velem van. Persze ennek örülök de a boldogsága az nekem mindennél fontosabb.



2017. aug. 25. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Téged választott, és nem véletlenül csókolt meg korábban :) Veled akar lenni minden bizonnyal. Ne érezd magad rosszul. Igen, elég jó vagy neki. Ne kattogj ilyeneken, inkább szerezz egy kis önbizalmat és élvezd, hogy vele vagy.
2017. aug. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 3 napos mákos lecsó ***** válasza:
Amikor egy lerészegedés happy endel ér véget. Beszéld meg vele ezt és az elkövetkezendőkben mindent ami nyomja a lelked.
2017. aug. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Anyám de aranyosak vagytook :O


Sokáig :)))

2017. szept. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!