Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el egy lánynak az érzéseimet?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel már ismerjuk egymást egy jó ideje és eléggé közel is állunk egymáshoz . Nagyon szeretném ha a jelenlegi kapcsolatunk tovább fejlődne de eléggé csendes tipus vagyok és egy kicsit bátortalan ilyen téren . Szeretném elmondani neki az érzéseimet viszont nem tudom , hogy hogyan mondjam el neki és attol is félek , hogy elutasít és oda barátságunk amit nagyon nem szeretnék .Sajnos az is bonyolít a helyzeten , hogy a suli miatt nem nagyon tudunk majd találkozni max hétvégente és a távkapcsolattal kapcsolatban egy kicsit bizonytalan vagyok márint nem tudom hogy jó ötlet lenne-e .

2017. aug. 27. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..

Ezt te írtad? Csak mert nagyon hasonló...

Ugyan ezt mond el neki is. Ha kölcsönös az érzés akkor beszéljétek meg a találkozást is,hogy hogyan tudnátok megoldani. Ha hétvégente tudtok találkozni az már elég jó. Sok függ a lánytól is.

2017. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak simán.
2017. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen én írtam , csak elfelejtettem egy elég fontos részletet belőle ezért ujra írtam , és köszi a segítséget
2017. aug. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!