Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki az érzéseimet? (meleg <biszex> kérdés)

Figyelt kérdés

Én 19/f/m vagyok. Ezt tudja az osztály rólam. Van egy osztálytársam aki TETSZIK nekem (Sőt szeretem őt!) A srácról szintén tudható, hogy bi és egyébként ő 18.

4 hónapja folyamatosan fogdos és simogat, kb. 1 hónapja azt is elérte, hogy tesi óra után ő legyen úgymondva a "társam" a zuhanyzásnál. (Ő leginkább az elsők közt volt, míg én meg inkább az utolsók között.) Mivel igencsak kezdtünk patt helyzetbe kerülni ezért kb. 2 hete legalább órán amikor nem látják a padalatt én is elkedtem simogatni a combját és többször meg is fogta a kezem egyébként én is az övét. Azóta többször olyan közel hajolt hozzám, hogy az már nehezen kimagyarázható. Ez annak ellenére igaz, hogy (még) nem történt semmi komolyabb. Egyébként nem tudom miért, de amikor kettesbe vagyunk egyszerűen nem merem elmondani neki az érzéseimet.


Mit tegyek és hogyan törjem meg végre ezt az "átkozott" csendet? Hogyan tudnám kideríteni, hogy tényleg érez-e irántam valamit vagy sem? Mit tehetnék még?


Remélem tudtok valami tanácsot adni. Előre is köszönöm!



2015. febr. 15. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én azt tudom javasolni, hogy őszintén oszd meg az érzéseidet vele. A leírtak alapján működik köztetek a kémia is. Nem kell ennyire félni ettől. Drukkolok nektek (heteroszexuális létemre is :)) 22/F
2015. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szerintem törd meg a csendet és mond el neki az érzéseidet. Valószínű ő is csak arra vár.
2015. febr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Decukiii... *-* Mázlista vagy. :33

Szerintem, jobb lenne ha elmondanád neki, valakinek kezdeményeznie kell, legyél pont te az.

Majd írd meg, hogy mi volt.

2015. febr. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma suli után mindent megbeszéltünk. Teljesen tiszták az érzelmei velem szembe és azért voltak ezek a jelzések. amiket adott az irányomba.

Végre Én is be mertem vallani Neki, hogy mit érzek iránta.

Végre összejöttünk!

2015. febr. 18. 18:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon BOLDOG vagyok!
2015. febr. 18. 18:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Örülök hogy összejöttetek! :)
2015. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok nektek, sok boldogságot! :)
2015. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!