Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Létezik szerelem első látásra?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szerelem első látásra?

Figyelt kérdés

2017. aug. 28. 13:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, mert a szerelemhez az is kell, hogy megismerd, viszont vonzalom első látásra létezik.
2017. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
inkább csak vonzalom
2017. aug. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Szerintem is csak vonzalom létezik elsőre, a "kémia". A szerelemhez már szükség van arra, hogy többször lásd őt és hogy több dolgot tudj meg róla.
2017. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyetértek az előzőekkel. szerintem csak abba lehetsz szerelmes, akit jól ismersz, akit pedig először látsz, azt nem ismered. így a "szerelem első látásra" nekem inkább csak a "rögtön megtetszett"-tel hasonló jelentőséggel bír... :)
2017. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2017. aug. 28. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom neked, hogy létezik. Együtt jár egy "mintha évek óta ismerném" érzéssel. Mikor megismertem a páromat másnap meg sem tudtam volna neked mondani, hogy pontosan hogy néz ki. Csak annyit tudtam, hogy szeretjük egymást. Azóta is együtt vagyunk.
2017. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Igen, mintha évek óta ismerném! Kívánom, hogy még sokáig legyetek együtt! :))
2017. aug. 28. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen létezik, bár gyakoribb hogy erős vonzódás (nekem a második hoz volt szerencsém, és ahh csodás érzés).
2017. aug. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen Norbika tesójával
2017. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!