Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valahogy elfelejteni, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy elfelejteni, vagy utána nézni a lánynak?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hétvégén a családommal elmentünk egy termálfürdőbe és amikor öltöztem át ránéztem egy lányra, aki szintén engem nézett, a szemkontakt megvolt egy 5 mp-ig, egyszerűen nem tudtam félre nézni. Majd egy medencéhez ment mindakettő család és másik nézegetese egész végig megvolt. De hát sajnos ők elmentek, amikor én nem voltam ott, így hát a nevét sem tudtam megkérdezni, tudom, hogy lett volna bennem annyi, hogy odamenjek mivel utolsó lehetőségem lett volna. Viszont ameddig ott voltak nem akartam odamenni, mivel a családjával volt. És most az a helyzet hogy egyszerűen nem hagy nyugodni ez a dolog. Szerintem szerelem első látásra vagy nemtudom.. valami tipp hogy utána keresi a lánynak vagy elfelejteni a dolgot? Egyébként 14 éves vagyok.

2017. aug. 15. 04:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Kicsi a világ, de kicsi az esély, hogy megtalálod, mégkisebb, hogy lesz is valami.
2017. aug. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hogy velem hányszor volt már ilyen...Mindig megbántam ezeket az elszalasztott lehetőségeket. Legközelebb szedd össze magad és bátran menj oda ahhoz, aki tetszik. :)
2017. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!